Patricie Pagáčová odmítla roli Elišky v kritizovaném seriálu. Za roli v Ulici se ale nikdy stydět nebude

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Patricia Pagacova
Zdroj: Profimedia

Herečka Patricie Pagáčová si zahrála v mnoha seriálech. Mimo jiné také v nekonečné Ulici. Jak sama říká, za svou roli v ní se nikdy stydět nebude. Na druhou stranu je ale velmi ráda, že odmítla roli v kritizovaném seriálu Eliška a Damián.

„Terezu mi nikdo neodpáře, ale ani bych to nechtěla. Za práci na Ulici jsem se nikdy nestyděla! Běží skoro 20 let, lidi na to pořád koukají, to je velký úspěch,“ říká herečka o Ulici.

Nabídku v kritizovaném seriálu odmítla

V rozhovoru s Jakubem Kotkem Pagáčová přiznala, že v minulosti dostala nabídku zahrát si hlavní roli v seriálu Eliška a Damián. Tu ale odmítla. „Já bych na to neměla čas,“ uvedla.

Z jejího smíchu ale bylo jasné, že důvodem byl spíš její názor na celý příběh. Jak se po vysílání seriálu ukázalo, udělala v tomto ohledu dobrý krok. Snímek je totiž výrazně kritizovaný a s ním i herečka Emma Smetana, která si nakonec zahrála hlavní roli.

Pagáčová doplnila, že seriál mohl mít potenciál, byl ale plný chyb, a ona je nakonec skutečně ráda, že právě tuto roli odmítla. „Myslím si, že to mělo být vhozeno víc do pohádkova,“ míní o kritizovaném seriálu herečka.

I negativní zkušenost je zkušenost

Pagáčová přiznává, že v minulosti vzala některé nabídky, za které nakonec nebyla úplně šťastná. Dodává ale, že i negativní zkušenost je zkušenost. A žádný ze seriálů nebyl až taková tragédie, aby skutečně svého rozhodnutí litovala.

„Řekla bych, že jsem měla docela štěstí, že jsem byla obsazovaná do projektů, se kterými jsem souzněla,“ říká s tím, že nelituje žádného ze svých rozhodnutí. A to včetně toho nezahrát si v seriálu Eliška a Damián.

Zdroj: YouTube, iGlanc, Seznam Zprávy, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články