Patricie Pagáčová je kritizována ze všech stran. Zastala se jí kolegyně z Ulice

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
patricie pagacova
Zdroj: Profimedia

Tereza Brodská na svém instagramovém profilu poslala vyznání své kolegyni ze seriálu Ulice, Patricii Pagáčové. Ta je v posledních týdnech kritizována hlavně za své outfity, které oblékala jako porotkyně SuperStar.

Jak uvedla Tereza, společně pracovaly na projektu Ulice dlouhých šest let, Patricii bylo v té době jenom šestnáct let. Dle svých slov je Patricie „cajk“ a k textu připojila také snímek, na kterém společně pózují u vánočního stromečku.

Patricie je spokojenou maminkou a manželkou

Patricie byla v dřívějších dobách často kritizována za to, jak vypadá. Několikrát bojovala s kilogramy navíc – když se jí je podařilo shodit, zase je stihla nabrat. Nyní je ale se svým tělem spokojená, což ukazuje nejen na veřejnosti.

Patricie je šťastnou maminkou, navíc se také vdala za svého přítele. Její kolegyně a kamarádka Tereza Brodská na svém Instagramu napsala: „Moje milá Páťo! Začínaly jsme spolu točit, když ti bylo 16 let a jako matka s dcerou jsme to v Ulici táhly od první klapky celých 6 let (ty o dost dýl).

„Myslím, že jsem tu výchovu neposr..la, protože jsi fakt úžasná holka, máma, psí žena a vůbec celá cajk! Posílám pusu a zase někdy o Vánocích,“ doplnila nakonec Tereza. Na prvním snímku herečky vidíte pózovat před stromkem, na tom dalším už jsou vysmáté a jedná se o momentku.

Z kritiky si Patricie nic nedělá

Patricie je v posledních týdnech velmi kritizovaná za své oblečení, ve kterém se ukazovala jako porotkyně SuperStar. Herečka si z toho ale velkou hlavu nedělala a na sociálních sítích se ukazovala velmi ráda.

Věnuje se nejen pracovním projektům, ale také své rodině. Malou Bibianu porodila v květnu, letos společně jako rodina prožili první Vánoce. Herečka vypadá velmi spokojeně, v rozhovorech nadšeně mluví o tom, jak našla sama sebe.

Vidět ji můžete také na jejím Instagramu, kde propaguje nejen kosmetické a jiné výrobky, ale také projekty, na kterých ráda spolupracuje. Patricie miluje psy a pravidelně se účastní focení na podporu útulků.

Navíc dospěla do věku, kdy jí je jedno, kdo si o ní co myslí. Má se ráda taková, jaká je, a to je do dalšího života velká výhoda, které si je už dnes vědoma. Navíc je to velmi sympatická herečka, která toho má ještě spoustu před sebou.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články