Patrasová tvrdí, že Slováček s Gelemovou nikdy nespal. Prý má problém intimního rázu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
dada patrasova
Zdroj: Profimedia

Dagmar Patrasová i po sedmi letech nejspíš tak trochu doufá, že se k ní její manžel Felix Slováček vrátí. Jenomže ačkoli se nedávno rozešel se svou milenkou Gelemovou poté, co mu údajně byla nevěrná, žádný veselý konec se pro Patrasovou nekoná. Není tak divu, že do své sokyně pořádně rýpe.

„Žádná prsa, velká pánev a hnusné nohy. Na fotkách je vidět pořád jen křečovitý úsměv, špatné zuby, velký nos, malé oči. Celkově je to příšerné. Na někoho může působit i jako bezpohlavní mužatka. Jako šunt, který si vycpává podprsenku,“ vyjádřila se Dáda o Lucii Gelemové.

Údajně to ale udělala až poté, co se do ní opřela Slováčkova milenka. Ta ji totiž označila za psychicky labilní alkoholičku. Války mezi těmito dvěma ženami jsou už nejspíš něčím, co Slováčka vysiluje. Teď se ale dokonce dotkla Dáda i jeho mužského ega.

Nikdy spolu nic neměli

Dagmar Patrasová si na Felixe sice stále myslí, může ji ale těšit, že s milenkou, kvůli níž ji opustil, minimálně nikdy nic neměl. Alespoň to tedy tvrdí. Podle jejích slov měl totiž už nějaký čas před začátkem tohoto vztahu Felix zdravotní problémy, kvůli kterým je v posteli indisponován.

„On s ní nespal. To vím jistě, to můžu garantovat. Vím o tom své, ale manžela nebudu úplně shazovat. Řekněme jen, že je tu menší problém s jeho zdravím a věkem. A ten už byl v době, kdy se poznali,“ nechala se slyšet v rozhovoru pro extra.cz.

Přesto se ale v dívčí válce zastal Slováček své manželky a požádal Gelemovou, aby se na adresu Patrasové vyjadřovala trochu mírněji. „Prosím, přestaň se navážet do mé manželky Dády. Víš moc dobře, že na to absolutně nemáš žádné právo,“ vzkázal hudebník milence, se kterou se nedávno rozešel.

Gelemová si najala právníka

„Ano, naše vztahy s Felixem prošly vyhrocením. Jeho stupňující se výhrůžky a nepředvídatelnost jeho chování, které se začalo blížit stalkingu, mne donutily adekvátně reagovat,“ přiznala pro Blesk malířka, která se rozhodla si na pomoc se situací najmout raději právníka.

„Oslovila jsem proto advokáta, protože nic jiného mi nezbývalo. S jeho pomocí jsem podnikla kroky na ochranu mého soukromí,“ dodala Gelemová. Údajně by si přála, aby se všechno mezi párem urovnalo a konečně byl klid. Slováček podle jejích slov hraje na všechny strany podle toho, jak se mu to právě hodí.

„Paní Gelemová mne seznámila s nezpochybnitelnými důkazy dokumentujícími komunikaci s panem Slováčkem, které mohou být i znalecky přezkoumány,“ potvrdil znalec. „Klientce jsem popsal konkrétní možnosti a poradil, jakým způsobem by měla s panem Slováčkem komunikovat,“ dodal závěrem.

Zdroj: kafe.cz, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články