Pašeračka Tereza to dala dohromady s bojovníkem MMA, který šel do vězení za těžké ublížení na zdraví

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
tereza hluskova
Zdroj: Profimedia

Tereza Hlůšková si odseděla necelé čtyři roky v drsném pákistánském vězení, po návratu do České republiky se už ale stihla otrkat. Založila si nový instagram a tam se seznámila se svou novou láskou.

Našla si práci, která ji baví, změnila se k nepoznání a nyní se může pochlubit novou známostí. Randí totiž s bojovníkem MMA Michalem Kotalíkem, která má za sebou také temnou minulost a několik let seděl za mřížemi. Tereza to potvrdila Expresu.

Svou láskou se pochlubila na internetu

Tereza si nedlouho po návratu do Česka založila nový účet na instagramu a právě tam se fanouškům pochlubila s tím, že je zamilovaná. Hlůšková randí s Michalem Kotalíkem, jehož brzy čeká zápas na Štvanici.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ČESKOSLOVENSKÉ MMA (@ceskoslovenskemma)

Hlůšková potvrdila, že si spolu píší a pravidelně se vídají. Kotalík je na tom podobně jako Tereza, vězení opustil loni. Do něj se dostal za těžké ublížení na zdraví, protože se popral s mužem na diskotéce. O celé situaci pak vyprávěl médiím.  

„Vrhnul se na mě. Já mu fakt z reflexu zasadil pár ran a jedna z nich mu prý měla poškodit slezinu. Já si nic takového nevybavuji, ale asi ano. Pak už tam vtrhli jeho kámoši a on spolu s nimi zdrhnul někam pryč. Od té doby jsem ho neviděl,“ vysvětlil Kotalík pro Kaocko.cz.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Hlůšková (@terezahluskova_)

Seznamka přes sociální sítě

„Až mi za půl roku zazvonila u dveří policie s tím, že jsem způsobil těžké ublížení na zdraví,“ popsal zápasník. Kvůli tomu, že je profesionálem, dostal 4 roky za mřížemi. U soudu mu bylo sděleno, že kdyby dělal jiný sport, dostal by jen podmínku.

A jak se vlastně tyto dvě osobnosti seznámily? Jak je v dnešní době moderní, přes internet. „Vyjádřil jsem jí podporu, pak slovo dalo slovo a ona mě pozvala ven. Máme si o čem povídat,“ řekl Kotalík. Její případ sledoval ve vězení.

„Koukal jsem na zprávy v televizi a věřil, že ji brzy pustí. Říkal jsem si, že bych jí rád pomohl. Ve vězení jsem se dokonce s jedním člověkem kvůli Tereze chytl. On se o ní ošklivě vyjadřoval, tak jsem ho trochu pomačkal,“ svěřil se bojovník pro Expres.

Zdroj: Kaocko, Expres

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články