Partnerovi Jana Bendiga hrozilo vězení za kuplířství. Zpěvák při něm stál od první chvíle

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
jan bendig
Zdroj: Profimedia

Jen Bendig je ve vztahu s Lukášem už přes 9 let. Jenomže začátky jejich vztahu byly kvůli zpěvákově orientaci komplikované. Jeho manažeři si nepřáli, aby o svém partnerovi mluvil, a on tak dlouho držel pod pokličkou, že někoho má. A to i přesto, že se o jeho homosexualitě všeobecně vědělo.


„Moji manažeři si nepřáli, abych se s Lukášem objevoval na veřejnosti,“ prozradil pro Deník Bendig. Jedním z důvodů je i fakt, že je jeho partner o 9 let starší, a podle některých to mohlo Honzovi v jeho kariéře uškodit. Dnes už je ale všechno jinak a zpěvák se o svém vztahu nebojí mluvit.

S Lukášem Rejmonem spojuje Honzu nejen vztah, ale také práce. „Mně se Lukáš líbil od první chvíle. Ale nedokázal jsem si představit, že bych s ním chodil. Byl na mě moc divoký,“ směje se Jan v rozhovoru. Ani Lukáš očividně nejprve o vztahu neuvažoval.

Co je to za hrůzu?

Lukáš poprvé viděl Honzu v televizi, když se objevil na castingu v SuperStar v roce 2009. Tehdy si ale rozhodně nemyslel, že s ním někdy bude mít cokoli společného. „Řekl jsem si tehdy: ‚Panebože, co to je za hrůzu?‘, měl totiž snad milion náušnic v uchu, nagelované vlasy, upnuté tričko na tělo,“ směje se.

Přiznává ale, že na dva nebo tři roky Bendiga ztratil z očí, a když ho po delší době potkal osobně, nepoznal ho. „Vyloupl se z něj moc hezký a fajn kluk,“ hodnotí partnera Lukáš. Byl to Jan, kdo podnikl první krok a pokoušel se déle než půl roku uhnat Lukáše na rande.

jan bendig partner

Zdroj: Profimedia

Vztah byl zpočátku hodně komplikovaný. Honza si totiž měl podle manažerů udržovat image pro fanynky. „Pamatuju si, že jsme šli kolikrát třeba do kina a Honza šel po levém a já po pravém chodníku, takže nás dělila silnice. Těžká romantika to byla, no,“ směje se Lukáš.

Partner za mřížemi?

Začátky vztahu ale nebyly jediné komplikované období, kterým museli Jan a Lukáš projít. V jednu chvíli totiž Lukášovi hrozilo, že skončí ve vězení, a to dokonce na více než 8 let. Jak informoval deník Expres, byl Rejmon společně s dalšími muži obviněn z obchodu s bílým masem.

„Obviněným osobám je kladeno za vinu, že jako členové organizované skupiny spáchali zločin kuplířství a zločin obchodování s lidmi v úmyslu, aby jiného bylo užito k prostituci,“ sdělil mluvčí pražského Městského státního zastupitelství Aleš Cimbala.

„Bohužel i takové věci se dějí. Vím, kdo za těmito výmysly stojí, a vím, proč si určité věci vymyslel, aby nás poškodil. Za Lukášem stojím a stát budu. Vím, že je do toho zatažen neprávem. Přece jsem za těch pět let poznal, vedle koho žiju,“ sdělil tehdy Bendig deníku Extra s tím, že svému partnerovi plně důvěřuje.

Nakonec se vše vysvětlilo a Lukáš dostal podmínku na dva roky. Podle všeho byl jistým způsobem do případu zapleten, o mnoha věcech však netušil. „Nebylo to nic příjemného a jsem rád, že mě Honza podporoval a stál za mnou,“ říká Lukáš. Páru se tak ulevilo a společně mohou opět žít v domku, který si postavili hned vedle Moniky Bagárové.

Zdroj: Deník, Kafe, Expres

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články