Partner Lucie Bílé shodil 33 kilo. Neuvěřitelná forma, chválí fanoušci

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
radek filipi
Zdroj: Nextfoto

Přítel zpěvačky Lucie Bílé Radek Filipi je fitness trenér. Je tak jasné, že jeho forma je skvělá a že Radek jde lidem kolem sebe příkladem. Přesto se sebou ale ještě nedávno nebyl příliš spokojený a rozhodl se, že by chtěl něco málo shodit. To se mu nakonec podařilo a on se pochlubil výsledkem na instagramu.

Lucie Bílá je na svého partnera hrdá. Není snad jediný koncert, na kterém by se o něm nezmínila, jediná akce, na které ho neobjímá a nemá s ním společnou fotku. Jejich vztah je doslova ukázkový. Zezačátku bylo těžké si vedle ní svalnatého borce představit.

Dnes už je ale dvojice tak profláknutá, že se nikdo nepozastaví nad tím, jak vedle křehké Bílé Filipi působí. Zpěvačka má teď navíc další důvod k hrdosti, její partner na sobě totiž pořádně zapracoval. A fanouškům ukázal, jaké tělo má teď Bílá jenom pro sebe.

Osobní výzva

„Půlroční práce. Byla to moje osobní výzva, můj osobní souboj, nakonec se nám povedlo dostat dolů 33 kg. Děkuji trenére, jedeme dál,“ napsal Radek k fotografii, kterou s fanoušky sdílel. Na ní se pochlubil neuvěřitelnou postavou a vypracovanými svaly.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Radek FILIPI (@radekfilipi)

Ukázal se nahoře bez, sledující tak ohromil pořádným pekáčem buchet, v kulturistické póze navíc zatnul všechny svaly na rukou a ukázal, že zvednout svou drahou polovičku do náruče pro něho nejspíš žádným problémem nebude.

Společně s jeho mužnou bradkou, přísným výrazem a tetováním na pažích budí respekt a jen tak někdo by si ho rozházet nechtěl. Zároveň je ale vidět, že je to pořád sympaťák s dobrým srdcem, který svaly využívá jen k tomu, aby dohlížel na své blízké a zastrašoval kohokoli, kdo by si na ně snad troufl.

Zasloužená odměna

Je jasné, že Filipi se za své výkony setkává s obdivem. Zasloužené odměny se mu dostává i na instagramu, kde ho fanoušci chválí. Mezi prvními komentáři se samozřejmě objevuje i Bílá, která hrdě napsala: „Jsem na tebe moc pyšná, lásko,“ a přidala srdíčko.

„Valhalla edition,“ zavtipkoval jeden ze sledujících. „Pecka, Radku!“ připsal další fanoušek stručně. Jiný sledující tvrdí, že oproti Radkovi před půl rokem je nový Radek úplně jiný člověk. „Masakr, hodně dobrá práce,“ chválí další sledující.

„Neuvěřitelná forma,“ hodnotí Radkovu postavu hned několik lidí a poslední komentář pak celou situaci shrnuje: „Kamaráde, velký respekt a poklona. Fakt brutální změna. Prostě peckaaaaaa. Užívej si života, já smekám.“

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články