Partner Honzy Musila je ve třiceti dvojnásobným dědou. Podívejte se, jak vypadá

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
honza musil
Zdroj: Profimedia

Honza Musil je poslední dobou známý především díky své show na TV Barrandov s názvem Nebezpečné vztahy. Známý český moderátor a zpěvák se ale proslavil i v mnoha dalších ohledech. Mimo jiné i partnerstvím s Jakubem Bialým.

Svou kariéru začal Musil v roce 1994 jako moderátor kabelové televize v Ostravě. Později se objevil na Nově jako moderátor Snídaně s Novou a získal příležitost moderovat několik televizních show.

Mezi ně patřil pořad Áčko a Kolotoč, později moderoval na České televizi Dobré ráno s Jedničkou. Zahrál si v seriálech Hop nebo trop, Vyprávěj, působil i jako moderátor v Českém rozhlase nebo na rádiu Evropa 2.

Nebojí se světu ukázat, že žije s mužem

V médiích se o Musilovi mluví často nejen kvůli jeho moderátorské kariéře, ale i kvůli osobnímu životu. Honza se totiž netají tím, že žije s partnerem Jakubem Bialým, se kterým vstoupil do registrovaného partnerství v roce 2016.

Už dříve žil s Jakubem Pechrem, jejich vztah se ale nakonec rozpadl. Než si Musil uvědomil, jaká je jeho orientace, byl jednou ženatý. Se ženou Ivetou se museli nechat zplnoletit, aby se mohli vzít.

Z tohoto manželství má Honza Musil dvě dcery. Na rodinu sice nedá dopustit, nakonec se ale s manželkou rozvedl a ukázal světu, že se nebojí říci pravdu.

S Jakubem Bialým žije dodnes. Společně se ukazují na akcích, které příležitostně Musil moderuje, loni v létě to byl například běh pro psí útulky v pražské Stromovce.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Honza Musil/Jan Gareth Musil (@musilhonza)

Musil má za sebou bohužel plno životních nástrah, v roce 1996 prodělal leukémii a opakovaně se léčil, v roce 2018 prošel komplikovaným zraněním, při kterém si propíchl plíci. V současné době je ale zdravý a věnuje se svému partnerovi.

Společně se starají o jeho vnoučata

Partnerovi Honzy Musila je sotva třicet let, přesto už se stal dvojnásobným dědečkem. S vnoučaty má skvělý vztah jak sám Jakub, tak také Honza.

S fotkou, na které jsou oba spolu s malou holčičkou a miminkem, se pochlubil Musil na svém Instagramu. Podle popisku prožili s vnučkami krásné odpoledne.

Že lidé vztahu dvou mužů přejí jen to nejlepší, jasně dokazují komentáře plné srdíček a podpory, které se u fotografie objevily. S fanoušky komunikuje Musil poměrně pravidelně.

Stejně tak i jeho partner Jakub je na Instagramu jako doma, a předává tak ostatním informace o tom, jak se pár má. A zdá se, že otevřenost lidé vítají. Je pravda, že vždy se najde někdo, kdo bude kritizovat, obecně se ale tento pár těší oblibě.

Honzu Musila můžete i dnes sledovat pravidelně v jeho pořadu Nebezpečné vztahy. A když si pohlídáte Facebook či Instagram, možná vám dá vědět, na které akci se ukáže příště.

Autor: Šárka Cvrkalová


Související články