Padesátka se blíží. Marta Jandová se ale vrásek nebojí a život si doposud užívá na 150 procent

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Marta Jandova
Zdroj: Profimedia

13. dubna oslaví 50. narozeniny. Marta Jandová vypadá skvěle a nějaké té vrásky se rozhodně nebojí. Věnuje se zpěvu, snaží se ale také dostatečně soustředit na rodinu. Jak vnímá svou dosavadní kariéru a nadcházející kulaté narozeniny?

Zpěvačkou prý původně být nechtěla. V 17 letech odjela do Ameriky, o 2 roky později se odstěhovala do Německa. Nakonec ji kamarádi přesvědčili k založení skupiny Die Happy. „Až pak jsem zjistila, že bez toho nemůžu žít. Na prvním místě je ale pro mě rodina,“ říká.

Původně přitom Marta plánovala, že se jednou usadí ve Francii. To se nakonec nestalo, o všemožné zahraniční kultury se nicméně zajímá dodnes. V České republice se v současné době Marta věnuje svému manželovi a také dceři Marušce.

Druhé dítě nestihla

Marta dlouho hledala toho pravého partnera. Otěhotněla poprvé až ve 39 letech, druhé miminko tak jednoduše nestihla, píše Blesk.

„Snažím se být tisíciprocentní maminka. Je to můj jedináček a není nic důležitějšího na světě než děti,“ svěřila se. Několikrát přitom už dříve v médiích prohlásila, že kariéra je pro ni důležitá, rodina je ale vždy na prvním místě.

Vrásek se nebojí

Zpěvačce bude brzy 50 let. Nemá ale v plánu si ubírat roky jakýmikoli medicínskými procedurami. Jak sama říká, raději bude mít vrásky, než aby si nechala napíchat obličej.

Ve svém životě si prý zatím vše užila na 150 % a nemá pocit, že by jí cokoli uteklo. „Jo, stárnu, je to horší, tělo je unavenější, ale to moje nemá šanci si odpočinout, protože jsem pořád v běhu. Ale už pár měsíců se mě drží lupání v kolenou,“ citoval její slova deník Super.

V současné době Marta vrásky nemá. Podle jejích slov je jejím receptem to, že ztloustla. „Už několik žen mě oslovilo, že mám takovou naducanou pleť, a chtěly vědět, co používám. Ale byla jsem na operaci, kdy mi vyndávali šrouby z nohy, a přibrala jsem asi tři kila, protože jsem se nemohla tolik hýbat,“ vysvětlila se smíchem.

Zdroj: Extra, Český rozhlas Junior, Seznam Zprávy, Český rozhlas Radiožurnál, Blesk, iDNES, Super

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články