Padesátka je nezastavila: Tyto dámy se svlékly i ve zralejším věku. Ne vždy je výsledek dokonalý

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
Helen Mirren
Zdroj: lev radin / Shutterstock.com

Že s úderem padesátky se žena musí začít halit do dlouhých šatů, které všechno zakrývají, a nesmí ukázat ani kousek kůže? Tak tyhle slavné dámy vám ukážou, že je to přesně naopak. Po padesátce se totiž před fotografem odhalily a ukázaly, že i žena s pětkou na začátku může být sexy, svůdná a velmi přitažlivá.


Pavlína Pořízková

Vlnu nadšení, ale i kritiky vzbudila v posledních dnech bývalá modelka Pavlína Pořízková, která ani v padesáti šesti letech nemá s odhalováním problém. A nikdy s ním ani problém neměla. Jak sama říká, ve dvaceti i ve třiceti byla populárnější, čím méně toho měla na sobě. Ani ve čtyřiceti to nikdo neřešil.

To se změnilo až právě po padesátých narozeninách, kdy ji lidé haní a kritizují. „Něco na sebe hoď, babčo. Toužíš po pozornosti, co? Nejsi trochu zoufalá? Jsi ubohá,“ napsala na svůj Instagram s tím, že sexualita a ženskost je u zralých žen kritizována kvůli mužům.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Paulina Porizkova (@paulinaporizkov)

Nutno podotknout, že modelka se dočkala i chvály za odvahu a obdivují ji. A přitom tato modelka nikdy nevypadala lépe. To dokázala i na předávání Oscarů, kam dorazila s novým partnerem a byla za hvězdu.

Elizabeth Hurley

Ani herečka a bývalá modelka Elizabeth Hurley neměla se svlékáním nikdy problém. Své tělo vystavuje v plavkách na Instagramu velmi často a velmi ráda. A není se čemu divit. I v padesáti pěti letech má postavu bohyně.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Elizabeth Hurley (@elizabethhurley1)

Nedávno třeba fanouškům ukázala fotku, kde pózuje jen ve spodním dílu bikin a ve světlém kožíšku, který se na jejím těle svůdně rozevírá a odhaluje její přednosti. Elizabeth na svůj věk rozhodně nevypadá.

Halle Berry

Krásná herečka Halle Berry získala před několika lety i díky své perfektní postavě roli Bond girl v bondovce Dnes neumírej, kde si zahrála po boku Pierce Brosnana. Scéna, ve které vychází v oranžových plavkách z moře, je legendární a znají ji snad všichni. Halle zveřejnila fotografii, kde je nahá, ale vlastně nejde nic vidět. Stalo se tak v roce 2017, kdy bylo herečce padesát jedna let. A jde vidět, že patnáct let od její slavné scény se vůbec nic nezměnilo.

Helen Mirren

Ani herečka Helen Mirren si s odhalováním před kamerou těžkou hlavu nedělá a v době svého mládí se ve filmech svlékala pravidelně. Své vnady ukázala v pozdějším věku třeba v komedii Holky z kalendáře. V roce 1996, kdy jí bylo padesát jedna let, se beze studu a s grácií sobě samé nechala nahá vyfotit. S její postavou to ovšem nebyl žádný problém.

Julianne Moore

Na prahu padesátky se svlékla i herečka Julianne Moore, a to pro značku Bvlgari pro sezónu Podzim 2010/Zima 2011. Krásná zrzka, která je držitelkou Oscara za hlavní roli ve filmu Pořád jsem to já, bylo v době odvážného focení čtyřicet devět let. Na fotkách pózovala nahá a intimní partie jí zakrývaly jen šperky a kabelka. A na focení nechyběla ani dvě lvíčata.

Sharon Stone

Ani Sharon Stone nemá s odhalováním velký problém. Sex-symbolem se stala v době, kdy hrála ve filmu Základní instinkt. Muži tehdy zastavovali obraz ve chvíli, kdy Sharon v sukni odhalí rozkrok, aby se opravdu přesvědčili, že nemá kalhotky.

Už v té době pózovala nahá pro časopis Playboy a ani ve zralejším věku se nebojí ukázat, jak ji příroda obdarovala. Třeba svoje ňadra ukázala v časopise Paris Match. Svlékání jí nedělalo problém ani pro časopis Harper’s Bazaar v roce 2015.

Madonna

Asi všechny by překvapilo, kdyby rebelka Madonna občas neukázala nějakou odhalenou fotku. A komu vadí, že jí je už přes šedesát? Madonna ke svlékání nepotřebuje ani prestižní časopisy, klidně se ukáže i na sociálních sítí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Madonna (@madonna)

Erotika, nahota a odhalené fotografie ostatně provázejí celou její tvorbu. Než se stala slavnou, tak se polonahými fotkami i živila. V posledních letech to s ní jde sice z kopce, ale postavu si drží i tak.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články