Otce Martina Dejdara jste viděli ve filmu Slunce, seno, erotika. Neuvěříte, jakou roli tam hrál

od Šárka Blahoňovská
< 1 minuta čtení
martin dejdar
Zdroj: Profimedia

Martin Dejdar patří mezi oblíbené herce a komiky. Ať už jste jej milovali jako frajera ze Šakalích let či Ozzáka ze sitcomu Comeback, zřejmě vám unikla herecká role jeho otce. Vlastimil Dejdar se přitom objevil v jednom filmu po boku svého syna, a dokonce se chystá další snímek. Odkud tedy pana Dejdara můžeme znát?

Ve filmu Slunce, seno, erotika dal Zdeněk Troška velký prostor nehercům. Mezi nimi se objevil i Martinův tatínek. Ten si střihl roli prezidenta italského JZD.

Momentku z filmu k příležitosti otcových narozenin zveřejnil na svém instagramovém účtu sám Martin Dejdar.

K roli přišel jak slepý k houslím

Neucházel se o ni, k filmu se dostal právě díky svému synovi, jenž v něm ztvárnil seladona Bernarda.

Původně si jeho postavu prezidenta JZD měl zahrát skutečný italský herec, ale to padlo, a tak Martin roli dohodil svému tatínkovi.

Přestože si pana Dejdara režisér pochvaloval, v žádném dalším filmu jsme ho už vidět nemohli. To se ale brzy změní.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Martin Dejdar (@martin.dejdar)

Stáří není pro sraby

V létě minulého roku obletěla česká média zpráva o natáčení nového filmu, v němž si zahrají zástupci tří generací Dejdarů.

Bývalý námořník z Chrasti u Chrudimi  si ve snímku Stáří není pro sraby režiséra Tomáše Magnuska zahraje penzistu, který rád se svými přáteli chodí na plovárnu.

Tam dělá plavčíka Kropík, jehož ztvární syn Martin. Vnuk Matěj se zde předvede jako kluk, který se v zámoří snažil o hokejovou kariéru.

Uvidíme, jak se všichni tři Dejdarové předvedou. Kromě nich bychom v chystané novince měli vidět ještě Rudolfa Hrušínského mladšího, Jiřího Krampola, Luďka Sobotu, Evu Burešovou či Dominiku Myslivcovou.

Autor: Alice Konopásková


Související články