Ornella Koktová zveřejnila momentku z ulice, kterou šla před 10 lety na první rande s Koktou. To brala jen jako žert

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Ornella Koktova
Zdroj: Nextfoto

Je to jako včera, kdy českým showbusinessem otřásla zpráva, že manžel Gábiny Partyšové, Josef Kokta, jí byl nevěrný se studentkou Ornellou Štikovou. Že tato aférka skončí manželstvím a 3 dětmi, v té době nečekal asi nikdo. A přesto nyní Ornella a Josef slaví 10leté výročí.

Od potrhlé školačky, která si užívala svých pět minut slávy, nyní Ornella dospěla v úplně jinou ženu, která je manželkou a matkou tří dětí. Na začátku však všechno brala jako žert.

Všechno byl jen žert

Žert, který však měl za následek rozvod Gábiny Partyšové s manželem poté, co vyšlo najevo Ornellino těhotenství.

„My jsme se potkali na Facebooku a musím podotknout, že jsem ho neměla spojeného s jeho ženou, jelikož měli jiné příjmení. Jeho žádost o přátelství jsem přijala z recese na gymplu, chtěly jsme si z něj totiž se spolužačkami dělat legraci a psali jsme si asi půl roku. Ten den jsem měla mít nějakou školní exkurzi a říkala jsem ostatním, že bychom mohli zatáhnout odpolední vyučování. Ostatní se vrátili do třídy a mně zrovna napsal Pepa, jestli bych nešla na oběd, a byl náhodou za rohem. Tak říkám skvělý, ušetřím za jídlo a šla jsem,“ práskla Ornella pro Super, jak to z počátku bylo.

„Ten oběd byl nakonec pětihodinovej a od té doby počítám náš první den,“ dodala.

Cestu na tento oběd si připomněla fotkou na instagramu, která je z míst, kde chodila do školy.

„Tuhle momentku mám ráda… Když si jen vzpomenu, jak jsem tou ulicí šla z gymplu rovnou na dostaveníčko s tvým tatínkem. Jen mi tu teda chybí emoji, který se červená,“ napsala k fotce, kde veze svou dceru v kočárku.

O manželce nevěděla

Ornella říká, že o manželce neměla tušení, protože se oba jmenovali jinak. „No, on mi to myslím snad i nějak řekl, ale já jsem pak najednou viděla, jak sdílel nějaký rodinný fotky a já úplně cože?“ pokračuje ve vyprávění, jak to všechno na začátku bylo.

Po tomto zjištění se prý dohodli, že budou jen kamarádi. Josef jí dokonce radil ohledně nového vztahu a dával jí rady do života. O Gábině Partyšové prý nikdy ošklivě nemluvil. „Ale možná to je tím, že jsem ho nepustila ke slovu a mluvila jsem jenom já, mě jeho život vlastně moc nezajímal,“ dodává se smíchem.

„Mně byl fuk, brala jsem ho jako kamaráda. Pak si pamatuju, že byl Mikuláš a já jsem od něj odcházela a on mi pomáhal do kabátu, pak si mě přitáhl za ruku a řekl mi do očí, že mě miluje. Já jsem odpověděla ‚tak ahoj‘, Pepa se rozhodně zamiloval dřív než já. O měsíc později jsem tomu ale propadla, láska na první pohled to ale nebyla,“ říká bez obalu.

Než se vše provalilo, uběhl celý rok. A pak už to všichni znáte, protože média jeden čas tímto tématem doslova žila. Ornella dávala rozhovory, Josef se nevyjadřoval, a nejvíce situaci odnesla Gábina a syn Kristián.

Přes divoké začátky se však nakonec vztah Josefa a Ornelly upevnil a nyní spolu manželé vychovávají společné děti Quentina, Svena a Lilianne.

Zdroje: Super, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články