Ornella Koktová vzala své nejmladší děti poprvé na golf. Vznikly rozkošné snímky

od Denisa Weisová
2 minuty čtení
ornella_koktova_s_dcerou
Zdroj: Nextfoto

Ornella Koktová se v poslední době zhlédla v novém koníčku, který odkoukala od svého muže Josefa Kokty. Zelenou kartu na golf získala úspěšně letos v létě.


„Pepa hraje už od 90. let, konkrétně od roku, kdy jsem se narodila. Hledala jsem pro nás nějakou společnou aktivitu a pro sebe dalšího koníčka. Golf mi nejprve přišel nudný, ale protože jsem soutěživá a adrenalin tam je, tak mě to moc baví,“ povyprávěla při rozhovoru pro Život v Česku v srpnu.

Co se v mládí naučíš…

Tentokrát se rozhodla s sebou vzít do Golf Clubu v Praze své dvě nejmladší ratolesti. Všechno samozřejmě zvěčnila a pochlubila se posléze fotkami a videy na svém instagramu.

Z události vznikly rozkošné snímky. Jak se tam dětem líbilo, se můžeme ale jenom dohadovat, protože nejmenší Lilianna ani o jeden rok starší Sven ještě neumí úplně plynule mluvit. Influencerka to komentovala krátce: „Co se v mládí naučíš…“

Někdy je ale potřeba si od ratolestí i oddychnout, a tak Ornella povyprávěla, jak byla bez dětí poprvé sama, a to opět na golfu i se svou drahou polovičkou.

„Byli jsme si společně zahrát v Kestřanech a nabízejí tam pro hráče hlídání dětí, tak jsme toho využili. Paní říkala, že byly děti moc hodné, nebrečely. Chodila s nimi po lese. Jen když nám je po hře odevzdala, byli jsme tak vyřízení, že jsme šli spát rovnou s nimi,“ svěřila se pro Život v Česku.

A jak to funguje trojnásobným rodičům mimo golfové hřiště?

Veliký věkový rozdíl u nich stále není překážkou, a i po jedenácti letech spolu si ho příliš nepřipouští, přestože Pepa je už dokonce několikanásobným dědečkem. Jeho děti z předchozích manželství jsou totiž Ornelle věkem blíž než on sám.

Na svých sociálních sítích zveřejnila Ornella už před nějakou dobou svůj názor na toto téma při odpovědích na otázky od fanoušků. „Nebojíš se, že Pepa umře a budeš na všechno sama?“ zeptal se jeden z fanoušků.

„Spíš mě děsí, jak může být osud nečekaně šokující. Nikdy si nemůžete být jistí ničím. Taky můžu umřít já a bude na to tady Pepa sám. Ale nad tím by se nemělo přemýšlet. V minulosti jsem nad tím párkrát přemýšlela, i o tom s Pepou mluvila, ale nemá to cenu,“ neváhala influencerka s odpovědí.

A že mluvila pravdu, nás přesvědčil i počet dětí, které si s Pepou udělala. Opravdu se toho nebojí.

Zdroje: Instagram, Život v Česku, Extra


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články