Ornella Koktová to v rebelském outfitu rozjíždí ve Špindlu. Některé sledující ale naštvala

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Koktova Ornella
Zdroj: Profimedia

Vypadá to, že navštívit alespoň jednou v zimní sezóně Špindlerův mlýn je snad povinností každé české celebrity. Neváhala tak ani Ornella Koktová a do českého Aspenu vyrazila s celou svojí rodinou. Na sjezdovce bude díky svému speciálnímu outfitu opravdu k nepřehlédnutí.

Vypadá to, že si manželé Ornella a Josef Koktovi pořádně užívají. Nejprve si k Vánocům nadělili šlechtický titul a nyní vyrazili na hory, konkrétně do ráje české smetánky – Špindlerova Mlýna.

Pankáč na sjezdovce

Ornella je na sociálních sítích velmi aktivní. Kromě součásti jejího života je to i částečný zdroj jejích příjmů. Přirozeně tak dokumentuje i jejich rodinnou dovolenou.

Velký úspěch sklidila modelka a také podnikatelka se svým horským outfitem. Červenomodrá péřovka s výrazným vzorem vypadá na Ornelle parádně.

Třešničkou na pomyslném dortu je ovšem vtipně řešená kapuce s kožešinou. Na té jsou výrazně barevné pruhy. Při jejím nasazení to vytvoří dojem punkerského číra.

Quentin vozí a Sven

Manželka podnikatele Josefa Kokty se nezapomněla pochlubit ani svými dětmi. Na jednom snímku je zachycen její nejstarší syn Quentin, jak vozí svou malou sestřičku Lilianne.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lady Ornella Koktova🇨🇿🌳🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 (@ornellakoktova)

Celkem rozruch vzbudila krásná blondýna zveřejněním fotografie mladšího syna Svena, který je na snímku zachycen v lyžařské školičce a s lyžemi na nohách.

Dva tábory komentujících

Pyšná maminka k obrázku napsala, že Svenovi je pouhých dvacet měsíců a už jezdí na lyžích. Někteří její fanoušci ale pro to neměli příliš pochopení.

„No vypadá nadšeně, ale pro fotku těch pár minut na instáč to vydržel,“ napsal jeden ze sledujících. „Lyžovat se může naučit i později. Nevidím v tom smysl, dejte ho na boby, hory si tím užije lépe, bez slz a vztekání,“ myslí si další.

Většina fanoušků ale Ornellu v komentářích pod fotografií podpořila. Podle nich je pouze její věc, kdy a zda své děti na lyže postaví.

Zdroj: Ahaonline.cz, Instagram

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články