Ornella Koktová se rozplývá nad svým o 35 let starším mužem. Díky dětem je podle ní ještě přitažlivější

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Koktova Ornella
Zdroj: Profimedia

Ornella Koktová se na svém instagramu pochlubila snímky z výletu, který podnikla se svým manželem Pepou a jejich třemi dětmi. Svého chotě tam nezapomněla vychválit, jak mu to strašně sluší. Jak je vidět, i po 11 letech jim vztah krásně funguje.


Ornella Koktová a Josef Kokta patří bezesporu k nejpřekvapivějším párům českého showbyznysového rybníčku.

Nedávno spolu oslavili výročí jedenácti let od doby, kdy spolu začali chodit. Nesourodému páru tehdy věřil jen opravdu málokdo.

Krušné začátky

Ornella byla mladá osmnáctiletá holka, která ještě studovala. Josef byl čtyřiapadesátiletý podnikatel, který byl ženatý s moderátorkou Gábinou Partyšovou.

I přes poněkud hrbolaté začátky jim partnerství vydrželo. Dokonce se stali manželi a narodili se jim tři děti, které jim ale dávají poněkud zabrat.

Podle Ornelly je Kokta sexy

Jak se ale pochlubila Ornella nedávno na svém instagramu, společně s Pepou to s přehledem zvládají. Svému muži navíc vysekla pořádnou poklonu.

„Je možný, že s těma dětma…je ještě víc sexy?“ napsala vnadná brunetka ke snímku, kde je zachycen právě Kokta se svými dvěma nejmladšími dětmi.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lady Ornella Koktova🇨🇿🌳🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 (@ornellakoktova)

Pevný vztah i po jedenácti letech

Její sledující jí dali v komentářích okamžitě za pravdu. „Ano, je,“ napsala fanynka Šárka. „Chlap s dítětem je to největší afrodiziakum na světě,“ myslí si další sledující.

Každopádně je jasné, že Ornella má s manželem stále krásný vztah, který neochladl ani pod náporem všednosti a povinností. Tak snad jim to takto vydrží.

Zdroj: Instagram, Život v Česku

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články