Ornella Koktová nechala pokřtít své děti. V katedrále vznikly snímky s magickou atmosférou

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
ornella koktova stikova
Zdroj: Nextfoto

Ornella Koktová se svými fanoušky sdílela niterní pocity, které v ní vyvolaly křtiny jejích dvou nejmladších dětí. Lilianne a Sven mají nyní i druhá jména. Ornella se rozhodla zveřejnit několik magických snímků právě z katedrály, kde celý ceremoniál proběhl.

Podle Ornelly to byl jeden z nejsilnějších zážitků, které v poslední době prožila. Zúčastnil se samozřejmě tatínek Josef Kopta, který byl z celé události také nadšený.

Ornella přidala i informace navíc

„Jeden z nejsilnějších zážitků v životě jsou rozhodně křtiny našich andílků. Navíc ta čest, že se jejich křest uskutečnil na místě, které je tím nejposvátnějším nejen pro věřící, ale i pro náš český národ,“ uvedla Koktová na instagramu.

„Kaple svatého Václava v katedrále svatého Víta…,“ přidala Ornella a nezapomněla ani poděkovat všem, kteří se na křtinách podíleli. Série snímků, které zveřejnila, je velmi povedená. Lilianne i malý Sven vypadají velmi spokojeně a v bílých šatech jen zářili.

„Mimořádnou pietu a důležitost kapli a v ní hrobu sv. Václava věnoval Karel IV. při stavbě katedrály. Z kaple nad hrobovou komorou sv. Václava dal vytvořit nejvýznamnější místo katedrály: kromě pohřební kaple českého národního patrona a spolupatrona katedrály určil spolupatrocinium sv. Jana Evangelisty a zařadil ji do korunovačního ceremoniálu českých králů,“ připsala k fotografiím Ornella.

Ornella už má ohledně dětí splněno

Ornella po posledním porodu hodně trpěla, co se týče zdravotního stavu. Nyní už ale je v pořádku a mateřství si může užívat se vším všudy. S výchovou jí pomáhá o mnoho let starší manžel Josef, který ji musel zastoupit téměř hned po porodu nejmladší Liliane, kdy musela do nemocnice.

Ornella se nebojí ukázat fotografie ze svého soukromí, můžete tak nahlédnout do jejího života. Ráda ukazuje nejen nejstaršího Quentina, ale také další dvě děti. Jako trojnásobná maminka má o zábavu postaráno, další potomky už ale rozhodně nechystá.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články