Ornella Koktová a Josef Kokta se pochlubili šlechtickými tituly. Koupili si pozemek ve Skotsku

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Stikova Ornella
Zdroj: Profimedia

Ornella Koktová si v poslední době užívá. Radost jí dělají nejen její tři děti, ale nyní také její nový šlechtický titul, který si se svým manželem nadělili pod vánoční stromeček. Stala se z ní tak lady Ornella. Pochlubila se tím na svém Facebooku.

Modelka a moderátorka Ornella Koktová se na svých sociálních sítích pochlubila fotkami ze Štědrého dne. Její tři děti vypadaly neuvěřitelně roztomile.

Radost pod stromečkem

U stromečku to musela být pro mladou maminku pořádná honička. Nejstaršímu synovi Quentinovi je šest let, ale jeho mladšímu sourozenci Svenovi je rok a osm měsíců a nejmladší holčičce Lilianne je osm měsíců.

Vše se ale nakonec zvládlo a celá rodina si užila krásné Vánoce. Velmi originální dárek si nadělili i Ornella se svým manželem, podnikatelem Josefem Koktou.

„Jako fakt… první Vánoce jako Lord & Lady! Náš kus země,“ napsala na svůj Facebook modelka. Kus země, o které hovoří, je pozemek ve Skotsku.

Nový majetek ve Skotsku

Touto koupí se z nich automaticky stali držitelé těchto šlechtických titulů. Jejich pozemek se nachází na skotských útesech, poblíž hradu Slains Castle.

Pozemek však, jak se zdá, nebude sloužit k bydlení. Jak se svěřila sympatická Ornella webu Extra.cz, na to je tam na jejího manžela příliš velká zima.

Těší se na první vyjížďku

K nákupu ji tak zřejmě motivovala její vášnivá láska ke koním. „Líbí se mi tamní hony na koních s ještě delší tradicí než u nás. To v překladu znamená skákat pevné zdi mezi cestami, živé ploty, jak na Pardubické,“ vysvětlila.

Nemůže se tedy dočkat, až si to tam na koni projede. Zřejmě bude tato investice souviset i se značkou jezdeckého oblečení, kterou sama Ornella vlastní a propaguje.

Zdroj: Ahaonline.cz, Extra.cz, Facebook,

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články