Orlando Bloom popřál své milované ke Dni matek. Její odpověď baví celý internet

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Orlando Bloom Katy Perry
Zdroj: Tinseltown / Shutterstock.com

Orlando Bloom a Katy Perry se zasnoubili v roce 2019. Od té doby je pár známý tím, že ačkoli se milují, dělají si před fanoušky občas naschvály a nejedna jejich aférka pobavila davy. A opět se to potvrdilo i letos na Den matek. Všechno to začalo příspěvkem, který Orlando sdílel na svém Instagramu.

26. srpna roku 2020 se páru narodila první dcerka, kterou pojmenovali Daisy Dove Bloom. Jelikož se Katy Perry stala maminkou, rozhodl se zpěvačce letos herec poblahopřát ke Dni matek. Nikoho ani nepřekvapí, že to udělal s humorem.

Herec je totiž proslulý tím, že se na jeho Instagramu objevuje jeden vtipný obrázek za druhým. To, co vymyslel pro svou milovanou, ale zaskočilo nejen fanoušky, ale i ji samotnou. Její reakce však Orlanda možná dokonce překonala.

Mrkejte na ten úlovek

„Krásný Den matek všem ženám,“ napsal Orlando v příspěvku. „Musím uznat, že já mám doma opravdu úlovek,“ dodal a rozesmál tím tisíce fanoušků. Fotografie, kterou přidal, je totiž jeden velký vtip.

Orlando je na obrázku u vody a v náruči drží svou snoubenku v obleku mořské panny. Tu si samozřejmě přifotoshopoval a využil k tomu fotografie, které před nedávnem Katy Perry nafotila v rámci jedné z reklam.

Fanoušci s jeho „úlovkem“ souhlasí a připisují, že si opravdu nemohl vybrat lépe. Někteří se smějí, jiní děkují za přání. Pár se jich také zastalo Katy Perry, která se ale nenechala zahanbit a svému snoubenci ukázala, kdo je doma pánem.

Zlato, mohl bys…?

Aniž by se Katy nějak více vyjadřovala k tomu, jakou fotku její snoubenec sdílel, připsala pod příspěvek komentář: „Zlato, mohl by si mi donést bengálský čaj?“ Tím z Orlanda udělala podpantofláka a fanouškům ukázala, že z ní si nikdo legraci dělat nebude.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Orlando Bloom (@orlandobloom)

Před nedávnem zase podobným způsobem Orlando poškádlil svou snoubenku, když jí pod příspěvkem na sociálních sítích napsal: „Miláčku, dochází nám ovesné vločky.“ Tím se jí pokusil naznačit, že by pro jednou místo focení selfíček mohla také nakoupit.

Jinak jim to ale klape

Je nutné dodat, že oba umělci si dělají jen legraci a jejich vztah je jinak krásný a pevný. Od doby, co mají miminko, se navíc snaží Orlando i Katy žít pro rodinu a fanoušky baví spíše proto, aby bylo vidět, že jim to stále klape a jsou plní humoru.

I když se Orlando přiznal, že milostný život páru spíše neexistuje, dodal, že je to hlavně kvůli pracovnímu vytížení a starostem o miminko. Už v minulosti dokázal, že nemá problém být v tomto ohledu sdílný.

Jeho snoubence se to sice příliš nelíbí, ale nic víc, než že si z něho na sociálních sítích bude dělat legraci, pravděpodobně neudělá. A ve výsledku alespoň zůstanou oba v očích svých fanoušků dokonalými komiky.

Je jasné, že kromě pěvecké kariéry, kterou má Katy Perry ještě před sebou, a herecké kariéry, která pro změnu ještě čeká Orlanda Blooma, nás pár pobaví ještě mnoha taškařicemi na sociálních sítích.

Tak jen doufejme, že jim humor vydrží dlouho a nepovede nakonec k nějaké krizi. Prozatím to vypadá, že se toho ani jeden z nich nebojí a fanoušci jejich pevnému vztahu věří.

Zdroj: Instagram, mirror.co.uk, eonline.com
Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články