Ondřej Sokol ukázal vystřihovánku ze Zemanova volebního lístku a prozradil, že bude volit generála Pavla

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
ondrej sokol
Zdroj: Nextfoto

Ondřej Sokol na svém instagramu nesdílí příspěvky každý den. Ve skutečnosti pro něj byl posledním důležitým okamžikem Český slavík, od té doby se na sociální síti odmlčel. Teď se ale objevilo další významné téma, ke kterému se rozhodl promluvit. Prezidentské volby.


Mnoho lidí se prý Sokola ptá, koho bude volit. A on dlouho neodpovídal, protože si nebyl jistý. Zatímco řada lidí sleduje předvolební debaty kandidátů proto, aby se utvrdila ve svém rozhodnutí, on osobně v nich vhodného člověka hledal.

„Mám pocit, že z toho, jak kandidáti reagují v těch nejběžnějších situacích, když jsou pod tlakem, když je někdo z něčeho osočí, tak z těch reakcí jsem schopen poznat, jací ti lidé jsou uvnitř. Což je pro mě klíčové, “ vysvětlil fanouškům.

Ozdobné dečky

Ještě než se Sokol svěřil se svým rozhodnutím, ukázal fanouškům, čím se baví během rozhodování jeho maminka. Ta prý dělá z nepoužitých kandidátských lístků ozdobné dečky, což jsou vlastně vystřihovánky z papíru.

Fanouškům ukázal na kameru jednu z nich, na které je vidět jméno Miloše Zemana. Zda šlo o náhodu a herec chtěl ukázat opravdu jen maminčino dílo, nebo nenápadně naznačil svůj i maminčin názor na současného dosluhujícího prezidenta, to si musí sledující domyslet.

Nikomu to nenutím

„Já si myslím, tedy vlastně jsem o tom přesvědčen, že pro mě je tím správným kandidátem generál Pavel,“ dostal se nakonec Sokol k jádru věci. „Nikomu to nenutím, je to jenom můj názor, jen odpovídám na to, na co jste se mě ptali,“ dodává s úsměvem na závěr.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ondřej Sokol (@sokolondrej)

Ačkoli Ondřej jasně naznačil, že se s nikým nechce hádat, že má svou volbu jasnou a nikomu nebere jeho rozhodnutí, někteří fanoušci se do něho v komentářích pustili.

„Vždyť to byl rozvědčík. A to není jen to, že byl ve straně. Víte, co všechno dělali? Ale každý má svou volbu, jak se říká…  Hluboce s vámi nesouhlasím, ale váš názor respektuji,“ napsal jeden sledující. Další pak dodal: „Nemohu volit nikoho s komunistickou minulostí.“

Většina fanoušků se shoduje na tom, že s Ondřejem nesouhlasí. Velká část lidí ale dodává, že jeho názor plně uznává a je ráda, že se odvážně vyjádřil. Ačkoli herec v tomto ohledu podporu fanoušků nemá, rozhodně kvůli svým slovům o žádné z nich nepřijde.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články