Ondřej Sokol si utahoval z mladičké manželky Bohuše Matuše. Ta mu to oplatila stejnou mincí

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
ondrej sokol slavik
Zdroj: Milan Malíček / Právo / Profimedia

Ondřej Sokol byl moderátorem ankety Český slavík 2021, a ačkoliv jeho humor má každý rád, tentokrát to přehnal, když se pustil do mladičké manželky Bohuše Matuše.

Nelíbil se mu jejich věkový rozdíl, který je opravdu obrovský. Nutno ale dodat, že to vypadá, že se mají velmi rádi, vychovávají malou dcerku a jsou velmi spokojení. Lucinka se toho rozhodně nebojí a vrátila smeč Sokolovi. Odpověď se nebude řadit mezi ty „roztomilé“.

Přítomní hosté občas nechápali

Sokolův humor je známý všem a chtěl si tak vylepšit pověst i na předávání cen. Bohužel se ale někdy nešťastně opřel do přítomných hostů, kteří se jen po sobě ohlíželi. Na seznamu byl také oblíbený muzikálový zpěvák Bohuš Matuš.

Ondřej Sokol neřekl vlastně nic špatného, jen prohlásil, že jeho manželka s ním nemůže na společenské akci být, protože už je po Večerníčku. Narážel na velmi nízký věk Lucinky. Ta se samozřejmě zúčastnil nemohla kvůli jejich společné dceři.

Lucinka se sama podivila nad tím, s kým Sokol chodí. „Chodí mi strašně moc zpráv, abych se vyjádřila k tomu, co o mně řekl Ondřej Sokol. Řeknu vám jen to, že mě páteční Večerníček moc bavil. A co vaši přítelkyni, Ondro?“ rýpla si do moderátora.

bohus matus lucie

Zdroj: Profimedia

Moderátor od rozvodu s bývalou ženou randí s mnohem mladšími dívkami. Udržoval poměr s náctiletou slečnou, a to mu bylo v té době přes čtyřicet let. Nyní je několik let šťastně zadaný vedle Nikoly, kterou loni požádal o ruku. Krásná Nikola je také o 23 let mladší než Ondřej.

Lucinka to bere s nadhledem, stejně jako její manžel

Lucie se vyjádřila pro eXtra.cz: „Mě to opravdu vůbec neurazilo. Nebyl důvod. Jen jsem se pak zasmála, když jsem viděla články, s kým má randit Ondřej Sokol. Ale celkově mi některé ty vtipy připadaly příliš ostré, nehodné památky Karla Gotta, na kterého se tam vzpomínalo,“ uvedla.

Sám Bohuš Matuš na slova Ondřeje reagoval klidně, protože je na podobné narážky zvyklý už několik let – vlastně od doby, kdy s mladičkou Lucinkou začal chodit. „Tu anketu nesleduju, tak ani nevím, že tam o nás mluvili. Jsem megastar, s tím musím počítat,“ řekl Bohuš.

Ten uvedl, že mu humor Ondřeje Sokola vůbec nevadí. „Mně to fakt nevadí. Sranda musí být. A když to lidi pobaví, proč ne. Ondřej Sokol je výborný moderátor i herec,“ pochválil ho i přes přešlap v přímém přenosu.

Zdroj: Deník Šíp, eXtra.cz

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články