Ondřej Sokol se svěřil s tím, co (ne)zkusil za střízliva. S Geňou mají mnoho společného

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
ondrej sokol
Zdroj: Nextfoto

Ondřej Sokol není jen český herec, ale také bavič a moderátor. O pracovní nabídky poslední dobou nemá nouzi, moderuje hlavně zábavní pořad Tvoje tvář má známý hlas a také režíruje.

Umíte si představit, že by tento herec dělal něco jiného? On sám věděl, že být hercem je jeho sen už od mladého věku. I když mu to všichni rozmlouvali, nakonec svého cíle dosáhl. Uživit se herectvím nebo být moderátorem ale není jednoduché, jak Ondřej Sokol připustil.

Střízlivý nic jiného nevyzkoušel

K herectví se dostal až v pozdějším věku, kdy ovšem zkoušel a hrál naplno. „Začal jsem točit celkem pozdě a hrál jsem jen v divadle v Mladé Boleslavi a obětoval jsem tomu úplně všechno. Nic jiného jsem nedělal,“ vzpomíná na své začátky pro Prima Ženy.

„Myslím si, že jsem nic jiného nikdy nedělal – střízlivý. Samozřejmě se všem, kteří nebyli spokojeni, omlouvám,“ zamyslel se po několik vteřinách. Ondřej Sokol se přitom dostal do povědomí diváků hlavně v show Partička, ve které vystupoval s dalšími kolegy.

Bál se, že ho Geňa neuhodne

Vystupoval po boku Michala Suchánka, Igora Chmely a hlavně Richarda Genzera. Ten se aktuálně objevuje v show Inkognito, kde hádá nejen profese, ale také osobnosti. Právě Ondřej Sokol byl osobností, kterou měl uhodnout. Sokol měl velký strach z toho, že ho nikdo nepozná.

„S Geňou jsem strávil hádáním roky čistého času, takže jsem věděl, že o to se opřít nemůžeme. Upřímně jsem ale měl hrůzu z toho, že sem přijdu a nikdo neuhodne, kdo jsem,“ zasmál se herec nad svým osudem. Podle svých slov měl dokonce noční můry z toho, že ho nikdo nepozná a zapomnělo se na něj.

Sokola jste mohli vidět také v úspěšném seriálu Devadesátky, který vypráví o mafiánských praktikách tehdejší doby. Lidem se seriál hodně líbil, i role policisty Ondřejovi dobře sedla. Hodí se k němu také komediální role, ve kterých ho můžete vidět v divadle.

Zdroj: Prima Ženy

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články