Ondřej Rychlý zdědil talent po otci. Pozici v showbyznysu si ale vydobyl sám, a nyní dokonce Petra režíruje

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Petr Rychly Ondrej Rychly
Zdroj: Profimedia

Syn Petra Rychlého po otci zdědil více než jen příjmení. Věnuje se herectví, dokonce se po vzoru tatínka stal seriálovým doktorem. Zatímco Petr se stal jednou z hlavních postav Ordinace v růžové zahradě, Ondřej si v minulosti zahrál v Modrém kódu. Jaký spolu ale kromě toho mají herci vztah?

Dříve se o něm mluvilo jako o synovi Petra Rychlého. V současné době už je ale všem jasné, že si své místo v showbyznysu vydobyl vlastním úsilím. I tak je pro Ondřeje jeho otec velkým vzorem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ondřej Rychlý (@orychly)

„Vyrůstal jsem v divadelním prostředí, dětství jsem trávil na Fidlovačce, kde byli oba rodiče v angažmá, a miloval jsem to. Viděl jsem, jak se lidé v hledišti smějí a tleskají. Z toho jsem nabyl dojmu, že práce mých rodičů má určitě smysl,“ vysvětlil, jak se dostal ke své práci.

Herecká spolupráce

Ondřej Rychlý není pouze herec, ale také režisér. A věnuje se stejně jako jeho otec i divadlu. Zatímco dříve si od něj nechával hodně radit, před časem se dostal do pozice, kdy on sám režíroval svého tatínka.

„Bylo to nádherné a asi to patří mezi nejvzácnější a nejhezčí zkoušení. Strašně mi to prohloubilo vztah s tátou. Poprvé jsme se vnímali a slyšeli jinak. A hlavně jsem ho konečně viděl hrát tak, jak jsem si vždycky přál, aby táta hrál,“ popsal pro Český rozhlas Dvojka spolupráci Ondřej.

Ne všechny vlastnosti podědil

Talent rozhodně má a zdědil toho po rodičích dost na to, aby se dokázal v showbyznysu proslavit. Nicméně například bavičské dovednosti, kterými se Petr proslavil i jako moderátor, jeho syn prý nemá.

„Jsem od přírody stydlivý. Nedokážu si zapamatovat jediný vtip, natož ho odvyprávět. Nicméně se spolu umíme zasmát, i když můj humor je asi trochu cyničtější, ironičtější,“ říká.

Když stojí vedle sebe, je rozhodně na první pohled jasné, že jde o syna a otce. Podobu v obličeji nezapřou. To, že se oba cítí dobře před kamerou, je jenom dalším důkazem toho, že někdy řemeslo jednoduše zůstane v rodině.

Zdroj: Deník, Instagram, Novinky, Český rozhlas Dvojka

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články