Ondřej Ruml se už po rozvodu vzpamatoval. Má novou přítelkyni a užívá si babí léto

od Denisa Weisová
2 minuty čtení
ondrej ruml
Zdroj: Profimedia

Jak se vzpamatovává Ondřej Ruml z rozvodu, který dlouho tajil? Vypadá to, že velmi zdárně. Přece jen už uběhla nějaká doba od rozpadu manželství mezi ním a Doris Martinez, exotickou tanečnicí původem z Kuby.


Manželství a rozvod s Doris

Citlivého zpěváka tenkrát ale rozdělení jejich společné cesty velmi zasáhlo. Přeci jenom měli odžitou pěknou řádku let, utajenou svatbu na Kubě a hlavně mu porodila dceru. Navíc je to veliký romantik a o ženu je zvyklý nejen pečovat, ale i bojovat do poslední chvíle, jak sám prohlásil před nějakou dobou týdeníku Sedmička.

„Chlap je od toho, aby snášel ženě modré z nebe. Pokud si někdo myslí, že udělal dost, plete se. Pokud si chce udržet dobrou ženskou, musí to pořád dávat najevo, bojovat o ni. Měl by jí koupit kytku, vzít ji na večeři, do kina, do divadla, na pláž, na projížďku na motorce. Koupit jí dort nebo sladkost, uvařit,“ zněl jeho výrok, který určitě rozněžnil srdce nejedné z jeho fanynek.

Bohužel mu ale ani takto něžný přístup nepomohl udržet matku své dcery v manželství a informace o tom, že se dvojici společný život rozpadá, začaly prosakovat na povrch. Ačkoliv se to Ruml snažil tajit a nikdy nepotvrdil, že jsou opravdu od sebe, pravda se ukázala minulý rok, když si jeho bývalá žena našla nového partnera a přiznala to na svém instagramu.

Nový objev v jeho životě

Nějakou dobu se mohlo zdát, že Ondřej už důvěru k ženám znovu nenajde, navíc si natolik střeží soukromí, že se na veřejnosti jen tak s nějakou ženou neukáže. Že se ale rozhodl dát lásce znovu šanci, zjistili moderátoři Katka Pechová a Dominik Vršanský v rozhovoru s ním na Hitrádiu. Nějakou dobu se totiž proslýchalo, že se zpěvák nepoučil a našel si znovu přítelkyni latinsko-amerického typu.

Proto se v rádiu dočkal pichlavých otázek ohledně jeho vkusu na ženy. „Ty jsi měl před tím tanečnici, teď tvá nová přítelkyně je také umělkyně,“ konstatoval moderátor. „Tanečnice jsou prostě dobrý. V mé branži se nabízí zpěvačky, herečky, tanečnice a z tohoto výběru mně jsou tanečnice nejbližší,“ vyjádřil se Ondřej, i když nikterak konkrétně, a nenápadně tím tedy přiznal, že opravdu znovu randí.

Babí léto si herec, který už je konečně zase šťastně zadaný, neužívá jenom po boku tanečnice, ale i na čerstvém vzduchu. Na instagram nedávno přidal fotku ze sklizně jablek. V popisku se pochlubil, že jabloně sám v dětství sázel s dědou.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílel uživatel @ondra_ruml

Zdroje: Týdeník Sedmička, RadioTV, Instagram Ondřeje Rumla

Autor: Denisa Weisová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články