Ondřej Gregor Brzobohatý přiznal, že ho vždy přitahovaly starší ženy. Začalo to na táborech

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
ondrej brzobohaty
Zdroj: Profimedia

Muzikant Ondřej Gregor Brzobohatý platí ze sexy zpěváka, kolem kterého nikdy ženy nechyběly. Nedávno se rozvedl s Miss World Taťánou Kuchařovou, dlouho ale sám nezůstal.

Jeho novou partnerkou je moderátorka Daniela Písařovicová, která je o 4 roky starší. A právě to je to, co Ondrovi na ženách imponuje – vždycky se podle svých slov zakoukal do starší ženy. Všechno to přitom začalo už na dětských táborech, kde měl pohledné vedoucí.

Brzobohatý byl hostem u Libora Boučka

Muzikant byl hostem v pořadu Inkognito, který moderuje Libor Bouček. Ten měl jako dalšího hosta táborovou vedoucí Vandu Vaníčkovou, a tak přišly na řadu otázky právě ohledně táborů. A Brzobohatý měl spoustu vzpomínek, se kterými se pochlubil.

„Já jsem se vždycky na dětském táboře zamiloval do vedoucích. Měli jsme vždycky takhle hezké vedoucí,“ zavzpomínal. „Asi bych se zamiloval i do vás, vy jste tak pohledná,“ vysekl pochvalu. A vzpomínal i poté, co vedoucí odešla ze studia.

Jeho přiznaní tak přišlo dva týdny poté, co oficiálně zveřejnil svůj vztah s moderátorkou. V médiích pak můžete vidět jeho slovní přestřelku s bývalou manželkou Kuchařovou, která na něm nenechala nic suchou. On se k tomu moc vyjadřovat nechtěl, nakonec ale několik slov uvedl.

Daniela nebyla důvodem rozvodu

„Daniela se se mnou, tedy s rozvádějícím se a následně rozvedeným mužem, začala blíž stýkat až v průběhu tohoto roku. Kdo nám přeje štěstí, tomu děkuji,“ řekl Brzobohatý pro Ženy Aktuálně. S Danielou teď vypadají velmi spokojeně a Ondřej popírá, že by byla důvodem rozpadu manželství.

„Nikdy jsem nebyla důvodem krize či nakonec rozvodu Ondřeje a Taťány. Proto mi přijde nepatřičné, abych se k tomu jakkoliv vyjadřovala,“ vyjádřila se pro Prima Ženy. Bývalí manželé spolu vůbec nekomunikují, sama Kuchařová je ráda, že má všechno za sebou a nový vztah nehledá.

I když Písařovicová ze začátku mlžila o svém vztahu s Brzobohatým, nakonec se oba ukázali právě v pořadu Inkognito. Ještě před novým rokem byl ale hudebník viděn s jinou ženou v objetí. Vztah s Kuchařovou podle jeho slov nefungoval již od podzimu 2021.

Zdroj: Prima ženy, Ženy aktuálně

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články