Ondřej Gregor Brzobohatý ještě není rozvedený, ale v televizi vesele flirtuje. Naposledy ho zaujala provazochodkyně

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Gregor Brzobohaty
Zdroj: Profimedia

Ondřej Gregor Brzobohatý začíná pěkně vystrkovat růžky. Ačkoliv ještě není rozvedený s Miss World Taťánou Kuchařovou, už pořádně flirtuje s jinými. A to dokonce před televizními kamerami. Čím ho provazochodkyně v pořadu Inkognito tak uhranula?

Ondřej Gregor Brzobohatý je velmi talentovaný hudebník a skladatel. Během příštího roku by měla vyjít animovaná pohádka Pyšná princezna, ke které napsal hudbu.

Je ale také úspěšným hercem. Momentálně ho diváci mohou vidět v minisérii Linka, kterou vysílá TV Prima, a kde si Ondra „střihl“ hlavní roli problémového policisty Filipa Mrkvičky.

Účinkuje v pořadu Inkognito

Charismatický hudebník je také jedním z „hádačů“ v primáckém pořadu Inkognito, kde známé osobnosti hádají povolání člověka, který sedí naproti nim.

V minulém díle se objevila krásná slečna Anna. Jak diváci záhy zjistili, jejím zaměstnáním je slackline neboli provazochodectví.

Flirtoval během natáčení

Brzobohatého ale víc než originální zaměstnání zaujala sama mladá slečna. „Musím konstatovat, že slečna Anna má jeden z nejrozkošnějších úsměvů, co tady náš host kdy měl,“ dodal bez rozpaků.

Dokonce si pak její disciplínu (ne)dobrovolně vyzkoušel. A nutno dodat, že mu to s pomocí půvabné provazochodkyně jde na jedničku.

Stále ještě ženatý

Ačkoliv mu dle jeho vystupování humor nechybí, ještě nedávno tomu tak úplně nebylo. Před necelými třemi měsíci totiž oznámil rozchod se svou stále ještě manželkou a Miss World Taťánou Kuchařovou.

Právě nadanému klavíristovi dávala veřejnost za vinu krach tohoto manželství. Hojně se totiž spekulovalo o tom, že měl až příliš blízko ke své kolegyni, tanečnici Zuzaně Pilné.

Zdroj: Blesk.cz, Zeny.iprima.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články