Ondřej Gregor Brzobohatý čelí urážkám a nadávkám na sítích. Nenávistní Češi se zase ukázali

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
ondrej brzobohaty kucharova
Zdroj: David Kundrát / CNC / Profimedia

Taťána Gregor Brzobohatá na svém Instagramu nedávno oznámila rozpad manželství s Ondřejem Gregorem Brzobohatým, o kterém se spekulovalo již několik týdnů. Fanoušci sympatické blondýnky ale zuří.

Ondřej podle své manželky přišel s tím, že se rozhodl jít vlastní cestou, a dal tak podnět fanouškům, kteří ho nejen viní ze zrady Taťány, ale také mu to dávají pěkně „sežrat“. Objevila se spousta urážek a nadávek, které musí Ondřej zpracovat. Nenávistné vzkazy rozhodně nejsou nic příjemného.

Oficiální prohlášení Taťány fanoušci téměř oplakali

O konci jejich vztahu se spekulovalo již delší dobu, protože manželé přestali sdílet společné snímky na sociálních sítích. Že manželství není ideální a chýlí se ke konci, potvrdil nakonec anonymní zdroj z jejich blízkého okolí. Manželé jsou na rozvodu již domluveni, nežijí spolu několik měsíců.

Na Instagramu pak oba sdíleli stejné prohlášení, akorát každý zvolil jinou poslední větu. „Ondřej mě požádal, aby mohl jít svou cestou životem už beze mě a já to respektuji,“ připsala ke společné fotografii Taťana a tím spustila obří lavinu komentářů, které se Ondřejovi nebudou číst lehce, napsal Deník Šíp.

Modelka chtěla fanouškům prozradit s klidným svědomím, že se jejich cesty rozdělují, fanoušci to ale pochopili jinak. Vidí to tak, že Ondřej je strůjcem jejich rozchodu. Nepřidají mu ani snímky s tanečnicí, které se objevily v médiích.

Ondřej to na sociálních sítích neměl lehké

Zpěvák a hudebník pak na svém Instagramu sdílel vánoční přání. „Přátelé, přeji vám všem krásné svátky. Ať jsou plné pohody, zdraví, klidu, štědrosti a hlavně lásky. Láska je totiž to největší umění na světě, které stojí za to, abychom se ho učili celý náš život, a to i přes zklamání, propady či neúspěchy, kdy se nakonec staneme těmi nejlepšími studenty.“

Odezva na jeho příspěvek ho ale moc nepotěšila. I když skutečné důvody rozpadu jejich vztahu ani jeden z nich neprozradil, fanoušci mají jasno v tom, kdo za něj může. Neváhali pak v komentářích použít ostrá slova vůči Ondřejovi. „Zavři zobák, moulo trapnej. Ty tak kdákej něco o lásce,“ zněla jedna reakce.

Ani další sledující nebyli spokojeni s tím, jak jejich vztah skončil. Mnoho z nich je totiž považovalo za nejkrásnější a hlavně stabilní pár. „Já se většinou moc nevyjadřuji. Zklamal jste mě už ve chvíli, kdy jste chtěl změnit jméno po svém otci. Ale po tom, co obnovíte slib, se ukazovat za zády své ženy s jinou, je prostě smutné. Dozvědět se to z médií musela být strašná rána pro ženu, která je známou osobností stejně jako vy.“

Někteří ho ale na druhou stranu ochraňovali. Nikdo přeci nemůže vědět, jak jejich manželství vypadalo a není zrovna na místě ho hodnotit. Zastávaly se ho hlavně ženy. „Opravdu nechápu, kde berete to právo soudit někoho, o kom nic nevíte. Co se to děje? Ať se každý raději stará o svůj život,“ napsala jeho fanynka.

Zdroj: Instagram, Deník Šíp

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články