Ondřej Brzobohatý se už nemusí skrývat. Jeho druhé já, Tiffany Richbitch, teď ukazuje, co v ní je. Snad nebude Daniela litovat

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Tiffany Richbitch
Zdroj: Profimedia

Ondřej Brzobohatý a jeho Tiffany Richbitch rezonují českým showbyznysem již nějaký ten pátek. Když se jeho záliba provalila, dostalo se mu velké podpory od kolegů, kteří se také během nějakého vystoupení převlékli za ženu. Pro Ondřeje to očividně byla velká podpora, kterou navíc povzbuzuje i manželka Daniela, a tak teď  Tiffany budeme asi vídat často.

K odhalení, že se Ondřej Brzobohatý rád převléká za ženu a říká si Tiffany Richbitch, došlo v době, kdy se na veřejnost dostalo znění textu zaslaného k církevnímu soudu, který má definitivně rozvést Ondřeje a jeho bývalou manželku Taťánu Kuchařovou.

O své sexualitě nepochybuje

Okamžitě se tak spustily dvě štvavé kampaně: první proti Taťáně, která dle Ondřeje měla znění textu vypustit, a druhá proti němu, že má být gay.

„O své sexualitě jsem nikdy nepochyboval. Má orientace je a vždy byla heterosexuální,“ hájil se tehdy pro deník Blesk herec a zpěvák.

Přiznal ale, že má oblibu v drag queen, což jsou muži, kteří svým oblečením a líčením karikují ženy.

Nyní se nemusí skrývat

Důvodem, proč o jeho zálibě, kterou má prý od dětství, nikdo doposud moc nevěděl, měla být právě Taťána.

„Předchozí žena si to za doby našeho manželství nepřála, tak jsem to respektoval. Což je z pohledu dneška asi ten největší paradox,“ uvedl herec v časopise Moje psychologie.

A zároveň v rozhovoru vyzdvihl svou současnou manželku Danielu, vedle které se už nemusí skrývat a může se jako Tiffany Richbitch ukazovat kdekoliv.

„Boj proti předsudkům svádím celý svůj život, takže mi ani nevadí, že jsem teď brán právě jako ten chlap, co rád nosí sukni a klidně i podpatky,“ dodal herec.

Ondřej se teď ukazuje ve svém skutečném světle a v mnoha rozhovorech ho tak můžete vídat s nalakovanými nehty.

Druhé já Ondřeje Brzobohatého

A že ho Daniela podporuje, dokázali i během návštěvy Švandova divadla, kde probíhala premiéra hry Klec bláznů. Do hlediště totiž nakráčel jako Tiffany Richbitch s blonďatou parukou a jeho manželka si ji nasadila také.

„Doufal jsem, že z toho večera vyvázneme bez povšimnutí médií. Byli jsme tam soukromě. Co se dá dělat… Tak snad to alespoň pomůže zpropagovat tuhle skvělou show,“ řekl Ondřej následně reportérům deníku Blesk, kteří manžele vyfotili.

Ale to nebyl poslední kousek Tiffany. Den poté totiž vběhla mezi překvapené diváky v Malostranské besedě během představení Romana Tomeše v představení Hedwig a její Angry Inch.

Zde si do Hedwigy trochu rýpla, zazpívala píseň It’s Raining Men a odešla.

Roman Tomeš hraje hlavní roli v představení o ženě, která se narodila na sklonku 60. let jako muž a po nezdařené operaci zůstane osobou mezi mužem a ženou.

„Každá repríza mě přesvědčuje v tom, že obavy, jestli tohle kontraverzní dílo bude přijato, byly liché. Jinak v mém životě zůstalo všechno stejné. Jen občas si půjčím od manželky lak na nehty nebo si nechám poradit, čím se nejlépe po přestavení odlíčit,“ říká dle serveru Aplausin Tomeš.

Pro Ondřeje však Tiffany očividně není jen divadelní postavou, ale jeho druhým já. Tak snad Daniela nebude jednou litovat, že ji nedržela pod kontrolou, jako to dělala Taťána.

Zdroje: Blesk, Extra, Aplausin

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články