Ondřej Brzobohatý je šťastný s novou partnerkou. O Táně Kuchařové mluvit nechce

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
ondrej brzobohaty
Zdroj: Nextfoto

Ondřej Brzobohatý není pouze hudebníkem, ale také skladatelem či producentem. Zároveň si občas odskočí zahrát ve filmu či seriálu. O jeho soukromí ale toho mnoho nevíme. Kromě toho, že na začátku roku se mu rozpadlo manželství.

O několik týdnů později už byl viděn s novou partnerkou, moderátorkou Danielou Písařovicovou. Jak se cítí vedle ní a co vzkázal své bývalé ženě, modelce Táně Kuchařové? O svých ženách promluvil v pořadu Face to Face. Vzpomínal také na svého otce Radoslava.

Do nemocnice už to Ondra nestihl

Zrovna v tu dobu, kdy jeho otce vezli do nemocnice, natáčel seriál Gympl. Volal produkci, že nepřijede, a uháněl do špitálu. Bohužel ale svého otce již živého nezastihl. Špatnou zprávu se dozvěděl po telefonu.

Po telefonátu nemohl delší dobu Ondřej ani dýchat. „Jako kdyby byla najednou nějaká chyba v Matrixu. Zastavil se čas, vesmír vytvořil situaci, která je úplně absurdní. Den předtím jsem s ním mluvil,“ vzpomíná zpěvák a herec.

Smutnou zprávu navíc musel sám sdělit své matce Haně Gregorové. Nyní se ale konečně cítí šťastný, a může za to hlavně žena po jeho boku. „Cítím se být šťastný. Jsem nadšený, že mi to hvězdy dopřály, že jsem našel odvahu se touhle cestou vydat,“ neskrývá své pocity Ondřej.

Rozchod s modelkou Kuchařovou byl dost bouřlivý. Jeden na druhého začali házet špínu skrze média. Táňa je stále sama a hodně pracuje, a Ondra našel své štěstí po boku moderátorky Daniely. A jejich setkání bylo osudové.

O své bývalé manželce Táně mluvit nechce

„Já jsem byl na derniéře hry Rozloučení z Donem Quijotem, nebo tak nějak to bylo, kde hraje můj kamarád Ondra Brousek Sancho Panzu, a on tam řekl takovou větu – dvě nešťastné lásky tvoří jednu šťastnou. A na té derniéře jsem byl s Danielou… A v tu chvíli jsme se na sebe oba dva podívali.“

Danielou si je velmi jistý a je nadšený, že mu tato žena vstoupila do života teď, a nemusel čekat na další lásku několik let. O své bývalé partnerce ale mluvit nechce, což několikrát řekl napříč médii. „Je to čerstvý. Ještě jsem nedospěl k nějaký sumarizaci. Pravdu známe jen my dva.“

Život po jejím boku ale nepovažuje za promarněný čas. Vážím si každého roku, který jsem po boku Taťány prožil. Mě by ani nenapadlo to tímhle způsobem nějak znehodnocovat. I to je důvod, proč jsem o tom mluvit nechtěl, protože si to nezasloužíme – ani jeden z nás,“ ukončil rozhovor.

Zdroj: Face to Face

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články