Omládnutá Dagmar Havlová poprosila fanoušky o pomoc. Ukázala také, co jí dodává energii

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
dagmar havlova
Zdroj: Profimedia

Dagmar Havlová je člověk, který si váží každého nového dne. Proto je také ráda za každou novou informaci, kterou se v životě dozví. A aby to fanouškům dokázala, se svými výjimečnými zážitky se dělí na Instagramu. Nedávno se pochlubila svou návštěvou ve stájích, která jí do života přinesla prý mnoho nového.

Havlová je sečtělá žena, která má kolem sebe spoustu přátel, část své lásky si ale nechává také pro čtyřnohé kamarády. Její skvělý vztah ke zvířatům fanoušci podporují. Když se na Instagramu pochlubila fotkou, na které se tulí ke koni, mnohé rozněžnila a dojala.

Na snímku je vidět, jak moc je pro ni každé zvíře důležité. I v očích koně se, dalo by se říci, leskne důvěra k člověku. Nejspíš se tak potvrzuje, že je pravda, že každé zvíře pozná, zda je člověk v duši dobrý a zda se mu dá důvěřovat. A u Havlové o tom není pochyb.

Dodávají energii a oplácejí lásku

„Člověk se pořad něco nového dozvídá. Dnes jsem se dlouho mazlila s naším koníkem,“ svěřila se šťastně Havlová u fotografie na své sociální síti. Dodala, že díky pobytu u koní vždy načerpá energii a lásku, že jsou to šťastné chvíle, bez kterých by se nemohla obejít.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dagmar Havlová (@dagmarhavlova_official)

„Ta vůně, ta energie, síla souznění s větším zvířetem než jsem sama mě naplňovaly radostí,“ dodala. „Tak moc zvířata miluji. Oplácejí lásku bezpodmínečně,“ svěřila se nakonec. Možná i to, že tráví tolik časů mezi zvířecími přáteli na čerstvém vzduchu, má vliv na její krásu.

Podle celé řady fanoušků totiž Havlová doslova mládne a je stále krásnější a krásnější. Takové komentáře se objevily i u její žádosti o posouzení několika fotek. U těch požádala Dagmar fanoušky, aby jí pomohli vybrat fotografii, která by se brzy měla objevit na titulní stránce jednoho časopisu.

Fanoušci rozhodli

Havlová fanouškům naslouchá, a právě proto je pro ni jejich rada důležitá. Když přidala tři fotografie a požádala sledující, aby vybrali tu nejlepší, nakonec jejich rozhodnutí také skutečně vzala v potaz. Jelikož se jim líbila ze všech fotek nejvíce ta první, rozhodla se právě tu pro obálku časopisu vybrat.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dagmar Havlová (@dagmarhavlova_official)

„Děkuji všem, kteří jste hlasovali. Vyhrála fotka č. 1. Objeví se během jara na titulce jednoho časopisu. Obvykle chtějí šéfredaktoři pohled do očí čtenářů, tak nevím, jak uspěje,“ napsala Havlová v dalším příspěvku. Ačkoli si není výběrem jistá, dala na slova fanoušků.

Lidé bývalou první dámu České republiky milují, protože je skvělým člověkem s dobrým srdcem, který má rád zvířata a který se nepovyšuje nad ostatní. Naopak je vždy ráda za to, co jí fanoušci poradí, a je ochotná se řídit jejich radami. Není se čemu divit, že je nejen u sledujících na Instagramu velmi oblíbenou celebritou.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články