Olivia Williams vzpomíná na trýznivé chvíle během natáčení seriálu Přátelé. Na herectví ale nezanevřela a bude hrát v pokračování Duny

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Olivia Williams
Zdroj: Profimedia

Olivia Williams má za sebou mnoho úspěšných projektů a jako hostující herečka se objevila i v seriálu Přátelé. Právě na něj ale herečka vzpomíná nerada a označuje ho jako trýznivé. Naštěstí ji to neodradilo od dalšího natáčení a aktuálně se připravuje na roli ve spin-offu Duny.

Williams hrála družičku Felicity ve finále čtvrté sezóny Přátel, kde si měl Ross brát Emily, a její postava měla pletky s Joeym Tribbianim. Pro mnoho herců byla účast na ikonickém seriálu poctou a byli vděční, že se mohli natáčení účastnit. Pro herečku se ale jedná o trýznivou vzpomínku.

Děsivé okamžiky na natáčení

Olivia Williams nedávno popsala své extrémní zkušenosti s prací na sitcomu. Během svých deseti sezón si Přátelé vydobyli reputaci jako show, která věděla, jak využít své speciální hostující hvězdy, ať už Julii Roberts, nebo Brada Pitta.

Pro Olivii ale natáčení navždy zůstane spojené s negativními zkušenostmi.

„Jen jako příklad mě vzali do studia ve společném autě s úžasnou herečkou, jejíž postava se, myslím, jmenovala Stará žena. V jednu chvíli na ni jeden producent – ​​který zůstane bezejmenný – jen zakřičel: Nejsi vtipná! A ona se nevrátila další den. Takže to bylo alarmující,“ uvedla herečka v rozhovoru pro The Indenpendent.

Také si postěžovala, že Přátelé byly značka a všichni se museli přizpůsobit. V maskérně jí tak málem vytrhali celé obočí a musela je žádat, aby to nedělali.

Virgin Radio připomíná, že dokonce i herečka Reese Witherspoon popsala svou účast na seriálu jako jeden z nejděsivějších okamžiků vůbec.

Hvězda spin-offu Duna

Herečku to naštěstí neodradilo od herectví a má za sebou velmi pestrou filmografii. Hrála například v seriálu Koruna, kde ztvárnila Camillu Parker Bowles. Diváci ji také mohou znát ze seriálu Dům loutek nebo z filmu X-Men: Poslední vzdor.

Nyní se objevily zprávy o tom, že se společně s Emily Watson objeví v plánovaném spin-offu Duny. Ten má zatím pracovní název Duna: Sesterstvo.

Původně se v něm měly objevit Shirley Henderson a Indira Varma, ale obě rozpracovanou show opustily.

Variety ke spin-offu uvádí, že ho napsala showrunnerka Alison Schapker po boku Ademu-Johna. Show bude sledovat období 10 tisíc let před Paulem Atreidem, kdy Harkonnenské sestry bojují se silami, které ohrožují budoucnost lidstva, a zakládají legendární sektu známou jako Bene Gesserit.

Zdroje: The Indenpendent, Variety, Virgin Radio

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články