Olga Menzelová zatočila s tukem na bradě i na pažích. Fanouškům pomohla krátkým videem

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
olga menzelova
Zdroj: Jakub Poláček / CNC / Profimedia

Nejen lidé při těle mají občas problémy s povislou kůží na bradě a na pažích. Olga Menzelová říká tomuto problému „pelikán“ a dobře ví, jak se s ním vypořádat. Nedávno tak sdílela hned několik videí na své sociální síti a podělila se s fanoušky o své tipy a triky.

„Ahoj, na vyžádání Ditunky posílám cvičení Jak zatočit s pelikánem aneb Cvičím večer i nad ránem,“ napsala na začátek příspěvku Menzelová. Fanoušci se jí očividně často ptají, jak se s nedokonalostmi na své postavě vypořádat, a ona se proto rozhodla, že je nenechá ve štychu.

Na jednom z videí ukázala, jak povislou kůži zlikvidovat během několika týdnů na pažích. V dalším se pak svěřila, že i ona má problémy s takzvanou dvojitou bradou, proto pravidelně dělá cviky, díky kterým se jí zbavuje. Její návody se dočkaly velkého obdivu.

Zbavte se pelikána na rukou

V prvním snímku Olga ukázala, jak pomocí jednoduchých masáží a cviků pravidelně protahuje své ruce, aby kůže na pažích nedělala zbytečné problémy. Použila i cvičební pomůcku, kterou je obyčejná vařečka. Jak napsala, na podobném cvičení není nic náročného.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Olga Menzelová (@olgamenzelova)

„Potřebujete židli, vařečka je sranda, to dá rozum, můžete nahradit masážním kartáčem. A míč je nadstavba, pokud ho máte. Protahování je nejen příjemné, ale zamezuje i zkracováni svalu. A masírování oblasti ‚pelikána‘, jinak tricepsu, je důležité. Sval se prokrví, prohřeje a případné tuky se pak lépe vstřebávají,“ objasnila.

Zázraky na bradě

Filmová producentka sdílela s fanoušky následně další video, na kterém předvádí, jakým způsobem si pravidelně masíruje bradu a krk. Každý pohyb přitom několikrát zopakovala, aby každý vše důkladně pochopil. Nebylo tak třeba přidávat žádný mluvený komentář.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Olga Menzelová (@olgamenzelova)

„Jak na dvojitou bradu a čelistní linii? Tyhle masáže vykouzlí zázraky. Jen to chce pravidelně. Jde o zvyk. Každá máme jinou elasticitu kůže, ale pokud máte v těchto oblastech tuk, všechno se vám oním prokrvením lépe vstřebá a věřím, že vás to i promění k vaší spokojenosti,“ napsala.

Kdo necvičí, nežije

Fanoušci v komentářích Olze děkují za rady. Zároveň řada z nich uznává, že cvičení je jednoduše něco, co člověk potřebuje k životu. „Kdo necvičí, nežije,“ napsal dokonce jeden ze sledujících s tím, že Menzelovou za její videonávody uznává. „Vařečka vyzkoušená, je to skvělé,“ směje se další.

„Moc vám to sluší. Cviky očividně dělají své,“ vzkázal producentce jeden z fanoušků. S ním se shodují i další. Lidé si totiž dobře uvědomují, že Olga sama má triky vyzkoušené, a dobře tak ví, co jim radí. Už teď inspirovala Menzelová ke cvičení hodně sledujících a je připravená v případě potřeby vytvořit další naučná videa.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články