Olga Menzelová vyrazila s rodinou na vodu. Pro své sledující připravila hádanku

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Menzelova Olga
Zdroj: Profimedia

Většina lidí si užívá letní prázdniny. Stejně tak to má i Olga Menzelová. Ta vyrazila se svým partnerem a dětmi na vodu. Zajímavými zážitky se pochlubila na svém instagramu. Nechyběla dokonce tajemná hádanka o tom, co skrývá ve svém výstřihu.

Vdova po režisérovi Jiřím Menzelovi si užívá letní prázdniny a společně se svými třemi dětmi a s přítelem, egyptologem Miroslavem Bártou, vyrazila na dovolenou.

Navštívili Český Krumlov

Kdo by si myslel, že vyjeli někam do exotiky, velmi by se mýlil. Rodinka totiž vyrazila na pořádné vodácké dobrodružství, při kterém sjížděli řeku Vltavu.

Snímky z jejich dovolené Olga zveřejnila na svých sociálních sítích. Podle nich to vypadá, že si dovolenou pořádně užili a o zábavu měli rozhodně postaráno.

Přítele „narvala“ do dětské vesty

Na jedné fotografii je zachycen Olžin partner těsně před nástupem do loďky. Vtipné na snímku je, že vesta, kterou má na sobě, je o několik čísel menší, než by takový kus chlapa potřeboval.

„Když vyfasuješ dětskou vestu na vodu,“ glosuje vtipně v popisku u instagramové fotografie manželka zesnulého slavného režiséra.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Olga Menzelová (@olgamenzelova)

Hádanka pro fanoušky

Na dalším snímku je zase zachycena Olga, které to mimochodem velmi sluší, a má velmi hluboký výstřih. Při podrobnějším zkoumání je patrné, že v něm cosi tajemného ukrývá.

Své sledující na instagramu tak sympatická blondýna vyzvala, aby se pokusili uhodnout, co v hlubinách svého poprsí vlastně schovává.

Tipů přišlo pod fotografii neuvěřitelné množství. Pravdu měla nakonec sledující Lenka, která uhodla, že je to dětský dudlík! Ten náleží jejímu dvouletému synovi Albertovi, kterého má právě s Miroslavem Bártou.

Zdroj: Instagram, Blesk, Extra

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články