Olga Menzelová ukazuje fanynkám, jak mít pevné břicho jako ona. Nabádá k jeho masáži

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
olga menzelova
Zdroj: Nextfoto

Olga Menzelová je žena, kterou není třeba blíže představovat. Mimo svých dalších aktivit je hlavně maminkou tří dětí. Jejím manželem byl režisér Jiří Menzel, který byl velmi úspěšný také ve světě. A Olga se rozhodla inspirovat ostatní ženy k tomu, jak získat pevné břicho.

Olga se netají tím, že svou postavu nemá zadarmo. Po třech dětech vypadá senzačně a lidé se ptají, jak to udělala, že má pevné břicho a její kontury neprozrazují její věk. Proto na svém instagramu ukazuje videa, jak na pevnou pokožku.

Olga si umí udělat legraci sama ze sebe

„Tak konečně! Jak zatočit s povislým břichem… Taky ho mám, a ne že ne! Aby ne po třech dětech! Chce to nejen zpevňovat cvičením zevnitř, ale pracovat na něm i zvenku. Důkladné masáže!“ prozrazuje své tajemství a přidala také stručnou ukázku.

„Nejprve jedu hloubkovou masáž rukama, olejem nebo krémem, a pak přichází na řadu kartáč! A ano, dobře vidíte to červené břicho! Mám ho pak, jak pavián zadek! Ale je to příjemné!“ upozorňuje své fanynky, protože na videu je skutečně vidět, jak má břicho rudé.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Olga Menzelová (@olgamenzelova)

Dbejte o své tělo, odmění se vám

„Kůže se prokrví, lépe se vstřebávají nepotřebné tuky a zkrátka po pravidelné údržbě bude i lépe vypadat. A ještě! Tím vždycky začínám… střídám horkou a studenou vodu a vždy končím studenou. Tak zdar a sílu a ať vám to jde,“ drží pěsti všem.

Olga za svou postavu vděčí nejen správné stravě, ale právě i cvičení. O další videa se také podělila. Vidět na nich můžete, jak posiluje břicho na podložce, a společnost jí dělá pes. Ukázala také, jak pečuje o svou pleť, aby neměla dvojitou bradu.

Jako trojnásobná maminka je ale pořád ve střehu, a není proto divu, že je pořád tak štíhlá. Také ji velmi zasáhla smrt milovaného manžela, i když jejich vztah byl pro někoho velmi zvláštní. Zajímavostí je, že všechny její děti mají jiného otce.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články