Olga Menzelová ukázala svou prostřední dceru. Baletka bez piškotů zaujala fanoušky

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
olga menzelova
Zdroj: Nextfoto

Olga Menzelová ukázala fanouškům na instagramu svou prostřední dceru, která se aktivně věnuje baletu. A umí zatančit dokonce i bez piškotů, které jsou nedílnou součástí profesionálních baletek.

Olga Menzelová má celkem tři děti. Nejstarší Aničku má s Jaroslavem Brabcem, Evu Marii má s manželem Jiřím Menzelem a nakonec syna Alberta počala s Miroslavem Bártou, se kterým žije aktuálně. O Menzelově otcovství se ale hodně pochybuje.

Menzelová těhotenství tajila až do porodu

Menzelová je známá hlavně tím, že své porody tajila až do poslední chvíle. Chtěla mít hlavně klid od médií. S Menzelem chtěla děti od začátku, ale ten je nejdříve nechtěl. V roce 2018 se jejich cesty rozešly a ona se dala dohromady s Jaroslavem Brabcem, který byl jeho kolegou.

Po nějaké době se ale k Menzelovi vrátila. „Jirka si uvědomil, že manželství se rozpadne a vzájemně o sebe přijdeme. Bylo to takové překotné. Ale vůbec ničeho nelituji,“ svěřila se pro iDNES. Jiří Menzel zemřel před dvěma lety, ale Menzelová na něj denně vzpomíná.

„Pamatuji si, když jsme se společně procházeli na Letné a holky kolem nás pobíhaly, Jirka mi říkával: ‚Miláčku, kdybych nebyl blbej, mohli jsme teď mít už holky v pubertě.‘ Bylo mu líto, že se nedožije jejich dospívání. Chtěl jim toho předat co nejvíce. Říkala jsem mu, že to nevadí.“

Právě prostředním dítětem se Menzelová pochlubila fanouškům a sklidila samé pozitivní ohlasy. Eva Marie má velmi slibně našlápnuto být baletní hvězdou. Na videu je vidět, že je oblečená právě do baletního trikotu, ale chybí ji piškoty.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Olga Menzelová (@olgamenzelova)

Ladné taneční kreace potěšily fanoušky

Možná budete překvapeni, jak ladně předvádí taneční kroky, i když nemá správné boty. Je nadšená sama za sebe, že to zvládne. Její maminka jí sice zakazuje takto po kloubech chodit, ale přiznala, že to dělá velmi často.

Zatím je to všechno bez následků. Děti jsou „gumové“, takže toho hodně vydrží. Eva Marie je půvabná mladá slečna, na kterou by byl tatínek pyšný. Je velká škoda, že své děti neuvidí vyrůstat, jak si nakonec přál.

Dlouho se spekulovalo o tom, jestli je Eva Marie opravdu zesnulého režiséra. Toto tajemství nikomu neprozradili, ale například Super.cz uvádí, že je nadějná baletka skutečně jeho. Menzelová má tak tři děti s různými partnery.

A v rozhovoru přiznala, že je ráda, že se mohla na sklonku života o svého Jiřího postarat. Nezapomněla také dodat, že ještě před smrtí se režisér nakazil koronavirem. Po jeho smrti musela brát antidepresiva, aby děti viděly fungující mámu.

Zdroj: Instagram, iDNES, Super

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články