Olga Menzelová sdílela vzpomínkovou fotku s manželem. Jeho smrt ji i po 3 letech bolí

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Olga Menzelova
Zdroj: Nextfoto

Jiří Menzel zemřel 5. září 2020. Jeho žena Olga Menzelová na něj nikdy nepřestala myslet. V minulosti už několikrát uvedla, že se smrtí svého muže se smiřuje jen velmi pomalu. A nedávno sdílela na své sociální síti další ze společných fotografií, u které si na slavného režiséra se sledujícími zavzpomínala.

Bylo jí pouhých 26 let, když si o 40 let staršího Menzela brala. Mnoho lidí jejich lásce nevěřilo, oni ale dokázali, že věkový rozdíl se dá překonat, když k sobě dva lidé skutečně patří.

A to i přesto, že se kvůli některým neshodám dokonce rozešli. Nakonec si k sobě ale vždy opět našli cestu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Olga Menzelova (@olgamenzelova)

Nebál se smrti

To, že Jiří Menzel odchází, bylo zjevné. Jeho zdravotní stav nebyl dobrý a smrt byla očekávaná. Přesto jde ale o situaci, která člověka zasáhne, když skutečně nastane.

„Odcházení Jirky nebylo snadné. Byla to pro mne naprosto nová událost. A to, že jsem mu slíbila, že bude doma, je něco naprosto nepřenositelného, něco, co jsem dosud nezažila. Jiřinka se nebál smrti, on se jenom bál toho umírání,“ citoval před rokem Olžina slova server Blesk.

Jeho smrt bolí i po letech

V rozhovoru pro iDNES z roku 2022 Olga uvedla, že díru po Jirkovi v sobě bude mít už napořád.

„Nikdo předtím mi neumřel. Jirka byl první a jeho osobnost byla prostě pro mě absolutně nenahraditelná. Není to tak, že to místo zaplácnu někým jiným, takhle to nemůže fungovat a nebude to fungovat,“ řekla.

Ani po třech letech od Menzelovy smrti na něj jeho žena nezapomněla. Na sociální síti sdílela společnou fotografii a uvedla, že jí její muž stále chybí.

„Pořád počítám… 1095 dní jsme se už neviděli… Ale i když nejsi, stejně s námi stále jsi, Jiřinko,“ napsala u příspěvku.

Říká se, že čas zahojí všechny rány. V některých případech je ho ale zřejmě třeba víc než jen pár let.

Zdroj: Instagram, Blesk, iDNES

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články