Olga Menzelová promluvila o smrti manžela. Musela vyhledat psychoterapeuta

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
olga menzelova
Zdroj: Profimedia

Od smrti slavného režiséra Jiřího Menzela uplynul již více než rok. S některými ztrátami se ale lidé srovnávají velmi dlouho a je jasné, že členy rodiny bude bolet taková událost mnoho let. Zvláště pokud se jedná o někoho, o kom se neustále mluví, tak ani po dlouhé době se na situaci nezapomene.

Smrt slavného režiséra Jiřího Menzela zasáhla mnohé. Oplakala ho celá řada fanoušků a média o jeho osobnosti dodnes hovoří. Kromě celebrit, které mu vzdaly poctu a které se k jeho konci vyjádřily, bylo především pro jeho rodinu náročné se s touto ztrátou vyrovnat.

Manželka Jiřího Menzela Olga byla sice o mnoho let mladší, přesto byl mezi nimi dokonalý partnerský vztah a poté, co navždy opustil svět, ona se dlouho srovnávala s jeho odchodem. A dodnes se ze všeho úplně nedostala. Nedávno promluvila o celé věci v rozhlasovém pořadu.

Svá slova zvěčnila na Instagramu

V pořadu se Menzelová vyjádřila ke smrti svého muže, k tomu, jak se ohledně celé situace po roce cítí a k mnoha dalším souvisejícím tématům. Pro fanoušky, kteří si nemohli rozhlasové vysílání poslechnout, nebo jim informace o něm unikla, pak zveřejnila příspěvek na sociálních sítích.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Olga Menzelová (@olgamenzelova)

Na Instagramu nejprve poděkovala tvůrcům pořadu a oznámila, o čem se v programu hovořilo. Poté sledujícím sepsala několika větami záznam z vysílání, ve kterém se vzpomíná na velikána a muže s obrovským srdcem, který nejen pro ni znamenal mnoho.

„Odcházení Jirky nebylo snadné. Byla to pro mne naprosto nová událost. A to, že jsem mu slíbila, že bude doma, je něco naprosto nepřenositelného, něco, co jsem dosud nezažila,“ vylíčila producentka v pořadu. „Už je to rok, a já se s tím stále vyrovnávám,“ přiznala se poté.

Musela vyhledat psychoterapeuta

„Pomoc psychoterapeuta jsem měla vyhledat daleko dříve, právě proto, že jde o velmi silný, bolestivý a niterný zážitek. Dostala jsem se do stavu, kdy jsem cítila obrovskou vnitřní i vnější únavu. Člověk ale musí fungovat pro rodinu a děti a musí jít dál životem…“ vysvětlila.

Fanoušci pod příspěvkem Olgu uznávají za její slova a přejí jí, aby se z celé situace brzy dostala. Je jim jasné, že taková obří ztráta bolí, zároveň ale věří tomu, že se Menzelová dokáže nakonec se vším vyrovnat. „Krásný, úžasný a lidsky silný příběh. Děkuji, poslouchala jsem se zatajeným dechem,“ napsala sledující, která příběh slyšela.

„Dobře napsáno i řečeno. Doopravdy krásné zamyšlení nad životem,“ dodal další fanoušek. Je vidět, že Menzela milovali mnozí, i jeho manželka má ale mezi fanoušky velké zastání, a většina z nich tak doufá, že se díky jejich podpoře brzy bude moci vrátit do běžného života bez smutku a problémů.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články