Olga Menzelová přidala návod na čistění jazyka škrabkou. Podle fanoušků stačí obyčejná lžička

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
olga menzelova
Zdroj: Profimedia

Každé ráno by si měl člověk vyčistit zuby. Ústní hygiena ale zahrnuje také jazyk. Olga Menzelová se nedávno na instagramu svěřila se svým způsobem, jak udržuje vnitřek svých úst čistý. Řadu fanoušků její metoda překvapila, nikdy o ní totiž neslyšeli. Škrabka na jazyk je ale, zdá se, poměrně běžně používaná věc.

Škrabka jazyk se dá dnes běžně koupit v drogerii nebo v různých internetových obchodech. Pokud jste o ní ještě neslyšeli, producentka Olga Menzelová rozhodně doporučuje ji vyzkoušet. A to i přesto, že sama uznává, že to není úplně příjemná záležitost.

Nejen podle ní škrabka funguje a jednotlivé produkty mají na internetu poměrně vysoké hodnocení. Na druhou stranu je pouze na vás, jak moc věříte uživatelským recenzím. Důvěra v celebrity je někdy možná silnější, podívejte se tak, co si o škrábání jazyka myslí Menzelová.

Video raději nepřidávala

„Ahoj holky. Tak jsem vám natočila video a zase ho smazala. Byl to trochu humus. No však uvidíte samy, až to zkusíte,“ napsala se smíchem Menzelová na začátek. Pak objasnila, že škrabka na jazyk občas dělá divy, ačkoli to, co z něj člověk dostane, je vždy spíše nechutné.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Olga Menzelová (@olgamenzelova)

„Každé ráno, ještě než si vyčistím zuby, čistím nejdřív jazyk. Není potřeba se o tom dlouze rozepisovat. Jestli to zkusíte, výsledek uvidíte hned. Čistý jazyk je radost,“ vysvětlila nadšeně. Dodala, že ona sama miluje také masáž jazyka a že si díky škrabce uvědomila, kolik nečistot dříve v ústech měla.

Menzelová svým fanynkám detailně popsala i postup škrábání jazyka, který sice není nijak složitý, je ale pravděpodobně jen pro silné povahy. Podle komentářů se zdá, že existují jen dva typy lidí: první si nemůže škrabky vynachválit, druhý by do podobné věci nikdy nešel.

Stačí čajová lžička

Řada fanoušků souhlasí s Menzelovou, že na jazyku je nečistot spousta a mnohdy se jeho čištění podceňuje. Na druhou stranu ale někteří nerozumí tomu, proč si kupovat škrabku, když se dá ráno z jazyka dostat nepořádek i obyčejnou lžičkou.

I sama Olga podotýká, že když náhodou někam jede a zapomene škrabku doma, se lžící si poradí. „Vypadá to jako nějaký středověký mučící nástroj,“ hodnotí škrabku z fotografie jeden ze sledujících, kterému se tento styl dentální hygieny příliš nezamlouvá.

„Jé, já myslela, že je to nějaký senzibilní proutek. Já používám už roky tu lžičku,“ doplnila další fanynka. Kromě skeptických názorů se objevuje řada fanoušků, kteří škrabku používají a také by ji doporučili. Zda se k nim přidáte, je jen na vás.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články