Olga Matušková se vrátila do Čech. Zamířila k hrobu Waldemara Matušky se současným manželem, jeho nejlepším kamarádem

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
olga matuskova
Zdroj: Profimedia

Zpěvačka a herečka Olga Matušková byla dříve velmi oblíbená nejen pro své umělecké vystupování, ale také jako manželka slavného Waldemara Matušky. Teď se po letech vrací do rodné země jako znovu vdaná paní. Jak na jejího nového muže budou reagovat fanoušci?


Tři roky byla covidem uvězněná v Americe. Tam si před dvěma lety vzala Jiřího Plannera, bývalého ředitele divadla Semafor. Ačkoli měla z návratu domů trochu strach, je si podle Blesku jistá, že její druhý manžel před fanoušky obstojí. A to i před těmi, kteří milovali Matušku.

„Jirka byl nejlepším Waldemarovým kamarádem, stal se i kmotrem našeho syna Waldíka a jistojistě vím, že Waldemar by nechtěl, abych zůstala sama,“ svěřila se Olga. Ta se po návratu do Čech jako první rozhodla navštívit hrob svého muže a říci mu, že se znovu vdala.

Na Waldemara nikdy nezapomene

Ačkoli je Olga šťastně zamilovaná a má spokojený život po boku nového partnera, ví, že kdyby ji Waldemar neopustil, stále by byla s ním. Nikdy na něho nezapomene a dobře to ví i Jiří. Ten totiž také přišel o manželku a má to úplně stejné.

„Nejdřív ovdověl Jiří, který žil v Los Angeles, potom jsem ovdověla já. Jirka za mnou jezdil na Floridu, já za ním do LA a ve finále jsme si po pěti letech řekli, že lepší je to táhnout ve dvou,“ říká Olga. Podle Aha! ale zdůraznila, že příjmení si nechala po prvním manželovi.

Po letech u manželova hrobu

Promluvit si se svým zesnulým mužem u jeho hrobu neměla Olga dlouho příležitost. „Jsem zlámaná, ale už musím vylézt z postele. Ten časový posun mi nedělá dobře, ale musím už fungovat. Něco pojíme a půjdeme za Waldou,“ svěřila se hned ráno zpěvačka.

Na Vyšehrad, kde je Matuška pohřbený, dorazila nejen se svým druhým mužem, ale i se synem, který chtěl podle jejích slov také s tatínkem po dlouhé době mluvit. „Musíme s Waldíkem tátovi říci spoustu věcí. Hlavně doufám, že na hrobě a v jeho okolí není nějaký nepořádek,“ strachovala se.

Muž mého života

Někteří fanoušci jsou možná z rozhodnutí Olgy vzít si Matuškova nejlepšího kamaráda trochu rozpačití. Ona ale několikrát objasnila, jak k tomu došlo. Důležité pro ni je, že Jiřího může milovat a zároveň vědět, že jí nezazlívá vzpomínky na Waldemara.

„Walda pro mne bude dál mužem mého života. Jirka to ví a respektuje to!“ svěřila se Matušková. „Na Waldu se nedá zapomenout. Mám s ním syna, mám jeho příjmení, mám stále většinu jeho věcí… Roky bolest otupily a zůstaly mi nádherné vzpomínky,“ uzavřela rozhovor.

Zdroj: VIP show, Aha!, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články