Olga Lounová se cítí jako Otesánek. Na těhotenských snímcích jí to ale velmi sluší

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Olga Lounova
Zdroj: Profimedia

Na konci srpna Olga Lounová oznámila své těhotenství způsobem, který před lety zvolila i Ewa Farná –⁠⁠⁠ klipem. Kromě těhotenství však v klipu prozradila i totožnost partnera, která do té doby nebyla známá. Nyní se tak již může pochlubit těhotenským bříškem a dělá to moc ráda.

Bude to holka!

V krásném a dojemné videoklipu Patříme k sobě se fanouškům svěřila, že již několik měsíců jim chce něco říct. Nikdo do té doby neměl ani tušení, že má zpěvačka dlouhodobého partnera.

Jak se v klipu nakonec ukázalo, jejím partnerem je bývalý hokejista Jan Kregl, kamarád Jaromíra Jágra. Dokonce jsou přátelé i pracovně, protože Kregl pracuje jako manažer mládeže a trenér obránců Rytířů Kladno.

Po zveřejnění videa se zpěvačka dočkala velkého množství překvapených gratulací, které jí udělaly radost.

„Jsem od včerejška naměkko, tolik nádherných přání a gratulací mě v tomto období dojímá. Je to nádherný pocit, ale člověk stále přemýšlí a doufá, že všechno dobře dopadne,“ svěřila se pro Super.

Fanoušci dokonce již ví, že zpěvačka čeká holčičku. Odhalení pohlaví opět nebylo ledajaké! Na konci svého koncertu vystřelila konfety růžové barvy a připravila tak svým fanouškům velký zážitek.

Je tedy vidět, že nyní už se zpěvačka ničím tajit nebude a naopak své fanoušky neochudí o žádné novinky ze svého těhotenství.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Olga Lounová (@olgalounova)

Těhotenské fotky z procházky

Zpěvačka se nyní na instagramu pochlubila dvěma sériemi těhotenských fotek, které jí vyfotila její kamarádka Anna Koniaeva.

„Ať ta moje holka vidí, jak ji maminka šťastná nosila, než už to fotit nepůjde… ,“ napsala k prvním fotkám zpěvačka s tím, že se začíná cítit jako Otesánek.

S tím tedy rozhodně nemůžeme souhlasit, protože zpěvačka vypadá krásně a těhotenství jí naopak přidalo na kráse.

„Nádherná jsi. Tedy i bříško a prcek,“ napsala jí ke druhé sérii fotek Dagmar Havlová a ostatní se k chvále přidali.

Fotky stihla zpěvačka ještě za krásného počasí, a tak, jak sama píše, bude mít na těhotenství moc hezkou vzpomínku. Zároveň svým fanouškům slíbila, že její další příspěvky už se budou věnovat kočárkům.

Zdroje: Instagram, Super, Stream

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články