Olga Lounová rekonstruuje chalupu po prababičce. Stojí jen pár metrů od domku jejích rodičů

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
olga lounova
Zdroj: Nextfoto

Dům, který si člověk postaví vlastníma rukama, nebo na jeho rekonstrukci stráví nějaký čas tvrdou prací, je pro něj hradem, kterého by se nikdy nevzdal. Rozhodně to platí v případě Olgy Lounové, která se fanouškům svěřila s tím, že na chalupě po její prababičce právě probíhají velké úpravy.


Zpěvačka je zvyklá na život na venkově. Strávila hodně času v domě svých rodičů, kteří si ho postavili vlastníma rukama a tvrdě dřeli, aby v něm pak za odměnu mohli odpočívat. A teď jenom o pár kroků dál probíhá rekonstrukce dalšího bydlení.

Lounová sdílela na instagramu video, na kterém zachytila nejen krásy přírody a domu, který se, jak ona říká, nikdy neokouká, ale také práce na chalupě, díky kterým v okolí vznikne další nádherné venkovské bydlení.

Pěkně si s tím pohráli

Na začátku videa představila Lounová domek, ve kterém bydlí její rodina, a i ona sama v něm ráda tráví čas. „Naši si s tím pohráli, to se nemůže okoukat ani po těch letech,“ napsala k bydlení se zahradou, které v sobě ukrývá mnoho vzpomínek.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Olga Lounová (@olgalounova)

Kromě toho je na něm ale vidět i tvrdá práce a láska, se kterou byl dům postaven. A nejlepší na tom je, že teď bude mít stavení hned vedle dalšího kamaráda. Jak Olga ukazuje na dalších záběrech, kousek od rodinného domku probíhá rekonstrukce chalupy po prababičce.

Lounová ukázala na videu staré dveře, cihlovou zeď i neupravenou zahradu. Nechybí ani záběr na psa pobíhajícího po trávníku, který už se těší, až bude i tohle místo jeho domovem. Zpěvačka už nemůže dočkat, až bude mít možnost si v hotovém domku odpočinout.

Věčně zaměstnaná

Lounová má věčně plné ruce práce. Když se zrovna nevěnuje koncertování, pomáhá očividně s prací na domě. Podle některých možná ani odpočívat neumí. Myslí si to například i Dagmar Havlová, která zpěvaččin příspěvek okomentovala.

„Budeš si mít kde odpočinout. I když ty stejně odpočívat neumíš,“ napsala k záběrům chalupy, kterou čeká ještě velká spousta úprav. Zpěvačka na to ale není sama, pomáhá kromě dělníků i celá rodina. Na záběrech je vidět i odpočívajícího bratra Lounové.

„Skočil do vody, nevím proč. Asi chtěl rybařit,“ připsala Olga k poslednímu záběru videa. Na něm je vidět jezírko plné barevných koi kaprů, které je součástí zahrádky rodinného domu a dalším důkazem toho, že na vsi se má Lounová zkrátka skvěle.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články