Od půlnoci mu to cinká všude. Richard Krajčo si ale vybere dárek k narozeninám až před Vánoci

od Šárka Blahoňovská
< 1 minuta čtení
Richard Krajco
Richard Krajco

Richard Krajčo, frontman skupiny Kryštof, má dnes důvod k oslavě. Jak mu píší fanynky a fanoušci s nadhledem na jeho sociální sítě, je zase „o rok mladší“. Oblíbenému zpěvákovi totiž lidé gratulují k jeho čtyřicátým čtvrtým narozeninám.

Krajčo přidal na Instagram, který spravuje společně se svou manželkou Karin, fotografii, na níž se usmívá a spíná ruce. Srdečný dojem z fotografie pak umocňuje modrá obloha a sluneční paprsky, jež dopadají na jeho tvář.

Náčelník a velitel slaví

„Už od půlnoci to cinká všude možně. Face, insta, maily, imess, w‘up a nevím, kde ještě. Moc vám děkuju. Je to krásný pocit, když vím, že na mě někdo někde myslí. Mějte krásný den,“ napsal oslavenec a nezapomněl připojit mnoho smajlíků a srdíček, aby ukázal, jak si všech přání váží.

Zdroj: Instagram Richard a Karin Krajčovi

„Krásné pondělí všem! A ještě krásnější našemu kapitánovi, náčelníkovi, veliteli a hlavně nejlepšímu kamarádovi k narozeninám!“ popřáli Krajčovi spoluhráči z kapely.

Dárek až v prosinci

Krajčo se momentálně věnuje i herectví. Včera odehrál v Divadle Metro po boku Davida Švehlíka oceňované představení Deštivé dny.

Hudebně se aktuálně vyřádil i ve studiu, kde Kryštof nahrávali nové písně. Ty mohou příznivci této kapely slyšet naživo v prosinci, kdy se chystá velký vánoční koncert v pražské O2 areně. Předprodej byl spuštěn právě dnes jako dárek Krajčovi i fanouškům skupiny.

Autor: Šárka Blahoňovská


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články