O syna Gwyneth Paltrow se brzy holky poperou. Podívejte se, jaký z něj roste fešák

od Šárka Blahoňovská
< 1 minuta čtení
Zdroj: lev radin / Shutterstock.com

Pandemie koronaviru dolehla na nás všechny. I hollywoodské hvězdy pociťují omezení s ní spojené na vlastní kůži. Nevyhýbá se to ani jejich dětem. Své o tom ví čtrnáctiletý syn Gwyneth Paltrow Moses.

Gwyneth se nedávno v show Jimmyho Kimmela přiznala, že její syn snáší omezení spojená s opatřeními proti šíření koronaviru nejhůře z celé rodiny.

Trénování jízdy na skateboardu je obtížné

Je to tak kvůli tomu, že Moses rád jezdí na skateboardu a zkouší různé triky. A to jak doma, tak venku se svými kamarády. To je mu ale v poslední době zapovězeno.

Gwyneth si uvědomuje, že její syn dorostl do věku, kdy jsou pro něj setkávání s partou a aktivity venku velmi důležité.

„Můj syn by v září nastoupil na střední školu, takže to teď má společensky těžké,“ svěřila se Gwyneth.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow)

Lásky jejího života

Moses je blonďák po mamince a je jí nesmírně podobný. Až vyroste, jistě se o něj slečny poperou.

Kromě Moses má Gwyneth ještě šestnáctiletou dceru Apple, která podobu se svou maminkou rozhodně nezapře. Apple se prý nynější situaci dokázala lépe přizpůsobit.

Naposledy se s dětmi vyfotila na svůj Instagram na Den díkůvzdání. V popisku k fotografii je nazvala „láskami svého života“.

Oba potomky má herečka známá z filmů Iron Man, Zamilovaný Shakespeare, Těžce zamilován nebo Emma s frontmanem skupiny Coldplay Chrisem Martinem.

S ním tvořila pár od roku 2003, v roce 2016 se pak rozvedli. Jejím současným manželem je televizní scénárista Brad Falchuk.

Autor: Alice Konopásková

Související články