O rozvodu manželů Dykových se mluvilo už loni. Tatiana sice tvrdila, že je spokojená, podle známých je ale všechno jinak

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Vojtech a Tatiana Dykovi
Zdroj: Profimedia

Vojta Dyk a jeho žena Tatiana museli mnohým dokázat, že jsou si skutečně souzeni. Herec šel do vztahu s o 7 let starší ženou, která tehdy už navíc měla 2 děti. Po letech vztahu se zdálo, že jim to skvěle klape. Jak to ale u celebrit bývá, často se spekuluje o jejich rozvodu. Jaká je tedy skutečnost?

„Teď jsem v depu a rozhoduji se, po jakých kolejích se vydám. Cítím, že je důležité věnovat se sama sobě. Je těžké si o tom povídat, ale zároveň mám pocit, že stačí naznačit a ženy vědí, co tím myslím,“ nechala se loni v létě Dyková slyšet.

Svatba v květnu

Manželé Dykovi se vzali na svátek lásky, 1. května roku 2019. Právě o tomto měsíci se přitom říká, že je pro sňatky nešťastným, napsal tehdy server Kafe s otázkou, zda bude mít rozhodnutí o datu na vztah nějaký dopad.

V lednu loňského roku se objevila informace o tom, že se Dyk rozhodl opustit jednu z divadelních her kvůli přehnané náklonnosti k jedné z mladých hereček. On sám to nicméně nikdy nepotvrdil a divadlo uvedlo, že důvodem odchodu je hercova vytíženost.

Jen o pár měsíců později napsal server Mix24, že mají manželé mezi sebou problémy, Vojta prý chodí jen minimálně domů a okolí i herečtí kolegové si šuškají o tom, že se bude pár rozvádět.

Tvrdila, že je šťastná

V srpnu se Tatiana Dyková objevila v show 7 pádů Honzy Dědka, kde promluvila o tom, že společně s Vojtou vychovává tři syny a cítí se šťastně.

„Mám doma čtyři chlapy. Je to krásný, jsem spokojená. Cítím se být opečovaná. Ten nejstarší už mě přerostl, což není takový problém, když máš 161 cm,“ citoval tehdy její slova deník Blesk. Zdálo se tak, že řeči o rozvodu nebyly na místě.

Teď je ale všechno opět jinak. Podle Aha! lidé z okolí páru tvrdí, že je rozvod doslova na spadnutí. Vojtěch tráví spoustu času po večerech hraním a jeho ženě se zdá, že se jí dostatečně nevěnuje. Na druhou stranu na veřejnosti pár působí spokojeně.

Před několika dny se společně Vojta s Tatianou ukázali na premiéře komedie Aristokratka ve varu. Dykové to velmi slušelo a Vojta dával neustálým objímáním partnerky najevo, komu kráska patří. Je tedy možné, že spekulace o rozvodu jsou jako obvykle liché.

Zdroj: Kafe, Mix24, Aha!, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články