O 14 let mladší partner Martiny Pártlové je velký fešák. Nastávající tatínek se pyšní i barevnou kérkou na hrudníku

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
Pártlová Martina
Zdroj: Profimedia

Ve světě showbyznysu letos pokračuje velký babyboom a spousta známých osobností je v očekávání potomka. Nedávno se mezi ně zařadila i zpěvačka Martina Pártlová, která do té doby ani neprozradila, že má partnera.

Česká zpěvačka a členka známého tria 3v1 Martina Pártlová pochází z Českých Budějovic, kde se narodila v roce 1979. Vyučila se prodavačkou ve zlatnictví.

Vyzkoušela štěstí v talentové soutěži

Mnohem větší zlato má však v hrdle, a proto v roce 2008 zkusila štěstí v pěvecké soutěži X-Factor, kde se pod patronátem Gabriely Osvaldové umístila na čtvrté pozici.

I tak se ale dokázala v hudební branži prosadit. Začala se objevovat v muzikálech a spolupracovala na skladbách s jinými interprety.

Rozhodně největším hitem se stal duet s Rudou z Ostravy s názvem Ostrava!!!. V současnosti vystupuje jako stálý host se skupinou Čechomor.

Zpěvačka s velkým smyslem pro humor

Vtipná blondýnka se dokázala prosadit i jinde než v hudební branži. Společně s herečkami Nikol Štíbrovou a Veronikou Arichtevou vytvořily vtipné trio 3v1.

Své fanoušky začaly bavit natáčením různých vtipných videí. Jedním z prvních byla parodie na kuchařskou show Prostřeno, čímž si získaly spoustu fanoušků.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Josef Vareka (@josefcruxx)

Následovaly další vtipné scénky, které vždy dokázaly skvěle vystihnout typickou českou náturu. Dnes už se svým představením objíždí celou Českou republiku, tedy pokud jim to situace umožňuje.

Rozhodně si budou muset dát pauzu v létě, protože se Martině i Nikol narodí potomci. Půvabná zpěvačka se tak po čtyřicítce stane poprvé matkou a těhotenství jí moc sluší.

Čeká ji role maminky

Dcerku čeká s partnerem, jehož identitu si dlouhou dobu nechávala pro sebe. Je jím o čtrnáct let mladší zpěvák a kytarista Josef Vařeka.

Narodil se v roce 1993 v Šumperku a do povědomí veřejnosti se zapsal v roce 2012, kdy společně s kapelou Koblížci získal ocenění Objev roku v soutěži Český slavík.

Šumperská kapela už nějaký ten pátek nefunguje. Josie, jak zní hudebníkova přezdívka, momentálně působí jako kytarista v kapele Walda Gang a se svou image rozhodně nezapře rockerskou duši.

Autor: Karolína Stoczková

Související články