Nikol Švantnerová se na plese ukázala ve výrazném modelu. Těhotenské bříško předvedla v růžových šatech

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
nikol svantnerova
Zdroj: Nextfoto

Na společenské akci Ples jako Brno byla definitivně tou nejvíce nepřehlédnutelnou ženou. Modelka Nikol Švantnerová je v 8. měsíci těhotenství, to jí ale nezabránilo v tom, aby na sebe oblékla křiklavě růžové šaty a předvedla své křivky. Díky výrazné barvě a svému těhotenskému bříšku se stala pro fotografy cílem číslo jedna.

„Za ty roky už jsem vynesla tolik šatů, že vymyslet něco zase jiného je občas oříšek,“ přiznala se Švantnerová na svém instagramu. Nakonec se jí nicméně podařilo zvolit model, ve kterém všechny ohromila.

Modelka dorazila v dlouhých přiléhavých růžových šatech, ve kterých ukázala nejen své bříško, ale také své ženské křivky. S dlouhým rukávem a límečkem až ke krku ale působila možná trochu upjatě.

Původně chtěla jiný model

Celé šaty poseté drobnými kamínky zářily do všech stran, a modelka s nimi sladila dokonce i růžovou kabelku. Ačkoli jí to slušelo, někomu by se přehnaně křiklavá barva mohla zdát už moc.

Modelka přitom původně měla v plánu vzít si něco méně výrazného. Jak ale přiznala pro Super, nakonec se rozhodla pro růžovou. Podle jejích slov hlavně proto, že jsou šaty velmi pohodlné.

„Původně jsem chtěla šaty černé, pak jsem u Kuby Ponera zahlédla tuto látku a měla jsem jasno. Jsou nádherné, dokonalé, hodně výrazné. Přibrala jsem hlavně na bříšku, tak mi nevadí na bříško upozornit. Hlavně jsem si přála, aby byly pružné, pohodlné. A Kuba mi k nim vyrobil i kabelku,“ řekla.

Bála se, že to bude horší

Modelka si většinou těhotenských problémů už prošla. Ze začátku se bála, že to bude horší. Přiznává ale, že řada komplikací ji v malém množství potkala.

„Vše mě potkalo, ale musím říct, že to nebylo tak hrozné. Ve druhém a třetím měsíci jsem měla nevolnosti a nechuť k jídlu. Ale ne každý den a vždy jen chvilkově. Podle mě byly nejhorší výkyvy nálad, vše bylo jako na houpačce,“ zhodnotila své těhotenství v rozhovoru pro Blesk.

Ples si modelka užila naplno, a to i přesto, že je teď myšlenkami hlavně u svého miminka. „Nerada bych něco zakřikla. Přála bych si porod přirozenou cestou, ale malá a tělo si řekne. A jak to má být, tak to také bude,“ uvedla nedávno. Z porodu se tak snaží Švantnerová příliš nestresovat a chce si užívat společenské akce do poslední chvíle.

Zdroj: Instagram, Blesk, Super

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články