Nikol Švantnerová představila svého současného partnera teprve v květnu. Teď už je v polovině těhotenství

od Soňa Jiroutová
< 1 minuta čtení
Nikol Svantnerova
Zdroj: Nextfoto

Modelka Nikol Švantnerová teprve v květnu odhalila svého přítele a v září už se svěřila se skvělou novinkou – čekají prvního potomka. Nyní odhalila bříško a strhla se hádka, zda je či není v půlce těhotenství.

Jedna novinka za druhou

Poprvé se spolu na veřejnosti ukázali na Česko-Slovenském plese v květnu tohoto roku. Do té doby si všichni mysleli, že je od rozchodu s fotbalistou Patrikem Dresslerem sama. Na plese však představila svého současného partnera Ondřeje.

Ondřej je podnikatel, který v Olomouci podniká s luxusními vozy, jako je Ferrari, Lamborghini nebo Aston Martin. Nikol už několik fotek s ním sdílela na svém instagramu, ale teprve v květnu je mohli všichni vidět naživo bok po boku.

A v září už oznamovali skvělou novinku – modelka čeká svého prvního potomka.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Nikol Švantnerová (@nikolsvantnerova_official)

Je opravdu v půlce?

„Tak půlka už je za námi. Neskutečně to letí,“ napsala modelka k fotce v plavkách u moře, kde ukazuje bříško.

Mnoho sledujících však neponechalo bez povšimnutí její hashtag, že je v 18. týdnu těhotenství. Normální těhotenství totiž trvá 40 týdnů. Pokud je modelka v 18. týdnu, o půlku se nejedná.

Jejich rýpavé poznámky však hned utnuly modelčiny zastánkyně. Napsaly, že je jedno, zda je modelka přesně v půlce, protože je důležitější, že jsou maminka i miminko v pořádku.

„Nádherná, takto by chtěla v těhotenství vypadat každá. Podle mě byla tato fotka pořízena před dvěma týdny, tedy v 18. týdnu těhotenství, v Egyptě a teď je Nikolka v půlce. Krásný zbytek těhotenství, ať jste oba zdraví,“ přišla s vysvětlením jedna sledující.

Jedná se o poměrně rozumné vysvětlení, protože modelka jistě ví, že těhotenství trvá 40 týdnů. A pokud ne, bude ve 36. týdnu asi nemile překvapená.

Zdroje: Extra, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články