Nikol Švantnerová objevila na dovolené sněhového giganta. Originálnějšího sněhuláka jste ještě neviděli

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
nikol švantnerová
nikol švantnerová

Modelka a Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová miluje cestování a luxusní dovolené se nehodlá vzdát ani během nouzového stavu. Rozhodla se tak vyrazit do střediska Svatý Mořic ve Švýcarsku.

Pronikavé tmavé oči, ikonická mezírka mezi předními zuby a vysekané buchty na břiše. Tak se dá v krátkosti popsat krásná Nikol Švantnerová.

Začínala už jako dítě

Jako modelka začínala opravdu brzy. Byla v sedmé třídě základní školy, ještě neměla ani občanský průkaz a už letěla přes půl světa do Asie.

Starala se o ni modelingová agentura a školu dodělávala dálkově. Na pubertální trávení času s přáteli nebyl čas. Už jako šestnáctiletá chodila přehlídky pro Dolce Gabbana nebo Dior.

Naučila se o sebe sama postarat, šetřit i být zodpovědná ke svým závazkům.

Na pokraji anorexie

Těžký režim a vysoké nároky klientů i okolí ji dohnaly až na pokraj anorexie. Naštěstí si vše brzy uvědomila a přestala své tělo huntovat.

Od té doby si skvělou postavu udržuje pravidelným pohybem a zdravou stravou. Bojovala i s okolím kvůli své mezírce mezi předními zuby.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Nikol Švantnerová (@nikolsvantnerova_official)

Po výhře v České Miss jí byla doporučena úprava zubů, aby měla větší šanci prorazit na světové soutěži Miss Universe.
Zachovala si ale svůj přirozený vzhled a úpravu zubů odmítla. Rozhodla se, že z nich udělá svou přednost.

Není sněhulák jako sněhulák

Na jednom z posledních příspěvků ukázala, že ze sněhu se nemusí stavět jen sněhuláci.

„Tak už vím, co postavím na zahradě, sněhulák má smůlu,“ zavtipkovala u fotky, kde je ze sněhu vymodelována obří bota.  Sněhová socha je ve tvaru ikonických sněhulí, které celebrity s oblibou nosí. Nikol je na noze zrovna nemá, ale v jejím botníku místo mají.

Luxusní dovolená

Nejen drahé boty jsou to, co Nikol miluje. Ráda se obklopuje luxusem a dopřává si ho i na dovolené. V obyčejných šponovkách a zimní bundě ji nepotkáte.

Na první dovolenou letošního roku se vybavila hned několika zimními komplety světových značek a vyrazila na švýcarské hory. Každý den tak brázdila svahy v jiných kalhotách a jiné bundě.

Sociální sítě zaplňuje stylizovanými fotkami s lyžemi, snowboardem, horskými výhledy nebo svým autem, které dostala díky dlouhodobé spolupráci.

Autor: Naďa Brožová


Související články