Nikol Štíbrová vám poradí, jak zatočit s nudou v karanténě. Z jejích tipů se budete řezat smíchy

od František Olša
2 minuty čtení
Nikol Štíbrová
Zdroj: Profimedia

Pokud patříte mezi ty, kteří přišli do kontaktu s nakaženým, či byli nakaženi koronavirem, pak pravděpodobně víte, že čtrnáctidenní karanténa může působit jako věčnost. Když pak máte lehčí průběh, vymýšlíte, co zábavného byste mohli dělat. Stejně tak, jako přítel známé české herečky a influencerky.

Nikol Štíbrová je česká herečka. Již od dětství se věnovala herectví a zahrála si v několika televizních filmech a seriálech. Velice známá se stala díky seriálu Pojišťovna štěstí, později si zahrála i v páté řadě seriálu Vyprávěj.

Co dělat v karanténě?

Nikol je velice aktivní na sociální síti Instagram. Často sdílí perličky ze svého života a fórky se synem Matesem, které baví internet. Spousta lidí při sledování seriálu Pojišťovna štěstí netušila, že je bude malá dívka o pár let později bavit ve velkém.

Na svém instagramovém profilu se často dělí o recepty, které pak všichni fanoušci zkouší. Nedávno to byly například domácí housky, tvarohová bábovka nebo trdelníky. Na svém profilu má přes pět set tisíc sledujících, což je doopravdy pěkné číslo.

Nikol má doma čtyřletého syna, který je doopravdy pěkné číslo. Syna má společně s Martinem Kynclem, se kterým byla ve vztahu do roku 2018. Je jasné, že extrovertní povahu a neuvěřitelnou komičnost zdědil syn právě po Nikol.

Minulý rok Nikol oznámila vztah s Petrem Leitgebem, se kterým už staví dům. Dokonce společně zadělali na miminko, které se má letos narodit. Bohužel však rodinu potkal koronavirus, kvůli němuž musí zůstat v nařízené karanténě.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený n i k o l s t i b r o v a (@stibrovicnikolka)

Partner Petr už ale nevěděl, co doma dělat, a proto se rozhodl pro zajímavou činnost. Dlouhá chvíle Petra donutila seskládat cereálie podle barev. Nikol pak naopak z nudy žehlí i tkaničky u bot a češe chlupy na koberci. Video, které Nikol sdílela, pobavilo nejednoho fanouška.

Kamarádky až za hrob

Nikol Štíbrová je také velice často viděna po boku Martiny Pártlové a Veroniky Arichtevy. Tyto krásky si říkají „3v1“ a v minulosti společně natočily například parodii na známý pořad Prostřeno. Pokud jste ho ještě neviděli, přicházíte o hodně.

Jaká náhoda však je, že Martina Pártlová čeká miminko ve stejnou dobu jako Nikol? Tyto dámy jsou pravděpodobně sehrané natolik, že by nás nepřekvapilo, kdyby se rozhodly rodit společně na jednom sále.

Jsme rádi, že díky Nikol z našich domácností můžeme udělat menší pekárnu, protože recepty, které na sociálních sítích sdílí, jsou doopravdy jednoduché. Nikol přejeme brzké uzdravení a budeme se těšit na další vtipná videa.

Autor: Štěpán Pacík

Související články