Nikol Moravcová za své rodinné štěstí vděčí seznamovací aplikaci. I díky ní má tříletou dceru

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Moravcova Nikol
Zdroj: Profimedia

Blogerka a influencerka Nikol Moravcová a její manžel Karol zanedlouho oslaví čtvrté výročí svatby. Pár spolu začal randit poměrně netradičním způsobem, a to díky seznamce. Ačkoliv je tam šance na dlouhodobý vztah spíše menší, Nikol to evidentně vyšlo.

Nikol Moravcová je herečka, moderátorka, influencerka a především velmi pohledná žena. Její známý obličej pro ni ale nebyl vždycky výhodou.

Hledala známost na seznamce

Především v seznamování s muži měla sympatická kráska tak trochu potíže. Rozhodla se proto poněkud netradičně využít seznamovací aplikace.

„Když jsem si v Česku zakládala účet, tak jsem opravdu chtěla jenom potkat někoho ve svém okolí, s kým bych mohla trávit čas,“ svěřila se kdysi magazínu Flowee.

Díky aplikaci se vdala

To, že by tam mohla najít lásku svého života, nejspíše vůbec nečekala. Aplikace slaví letos deset let od jejího založení a Nikol neváhala a popřála jí na svém instagramu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Nikol Moravcova (@nikolmoravcova)

„Tak jako nebejt týhle appky, tak se my dva asi nikdy nepotkáme a nemáme ani Violku, takže ano — my týhle formě seznamování fandíme,“ napsala ke krásné fotce, kde je spolu se svým manželem.

Jejich vztah nabral po seznámení celkem rychlý spád. Zasnoubili se po čtyřech měsících a svatba se konala rok na to. Kromě manželství je spojuje také jejich roztomilá dcerka Violka, která nedávno oslavila třetí narozeniny.

Krásná rodina

Celé rodince to společně velmi sluší. Dokazuje to i nedávno zveřejněné video, které Nikol Moravcová přidala na svou sociální síť.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Nikol Moravcova (@nikolmoravcova)

Je na něm zachycena desítka fotek z prosluněného dne, kterého si užívají okolo svého domu na Letné. K dokreslení prázdninové atmosféry nechybí zmrzlina či jízda na stylové tříkolce.

Zdroj: Flowee, Instagram, Expres

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články