Nikol Moravcová spí v obýváku, ložnici přenechala dceři. Okatá holčička má náturu po mamince

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Nikol Moravcova
Zdroj: Nextfoto

Nikol Moravcová je energická žena. Jenomže její dcera je po ní. A moderátorka má tak se starostí o ni plné ruce práce. Nedávno přiznala, že nečekala, že bude mateřství tak náročné. Přesto ale svou dcerku miluje a snesla by jí modré z nebe.

„Mě překvapilo úplně všechno. Já jsem si myslela, že to bude mnohem jednodušší,“ svěřila se Nikol letos v květnu pro Extra. Doplnila, že už čtyři roky v kuse se jen diví tomu, co všechno to obnáší, být maminkou. A jen málokdy se kvalitně vyspí.

Nátura po mamince se nezapře

Už nějaký čas chodí okatá dcerka Moravcové do školky. Jak přiznává moderátorka na instagramu, někdy se jí tam chce více, někdy méně.

Nedávno měly děti ve školce přespávačku. A hned z toho byly problémy.

„Bylo to poprvé, co byla takhle na noc bez nás. A hned mi učitelky posílaly fotky, že spadla z klouzačky,“ popisuje Nikol pro Blesk pro ženy. „No jo, ona ta nátura se nezapře, že po mně zkrátka něco zdědila,“ směje se.

Ložnice v obýváku

Nikol žije se svým mužem a dcerou na pražské Letné. Kvůli nedostatku prostoru si původně chtěli najít něco většího, nakonec se ale rozhodli pro přestěhování nábytku v původním bytě.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Nikol Moravcova (@nikolmoravcova)

„Zprvu jsem si naivně myslela, že seženeme větší byt, kde bude mít Violka vlastní pokoj. Jenže ceny byly buď naprosto šílené, nebo se nám zase nelíbila lokalita. Proto jsme se rozhodli zůstat nakonec tam, kde jsme, a vyřešit situaci menší rekonstrukcí,“ vysvětlila moderátorka.

Zatímco z jejich ložnice se stal dětský pokoj, Nikol a její muž spí v obýváku, popisuje web Pro ženy. Dekorace v dětském pokoji je laděná do pastelových barev, mezi nimiž dominuje růžová.

„Jediné, co jsme v obývacím pokoji museli obětovat, bylo domácí kino, které bylo na místě nové postele. Ta je v japonském stylu, protože jde o tenkou tvrdou matraci vyplněnou přírodním materiálem. Hned za ní se nachází také vchod na terasu, která je naším dalším pokojem. Naštěstí je orientovaná na východ, na naší terase je totiž brzy stín,“ doplňuje Moravcová.

Zdroj: Instagram, Extra, Blesk, Pro ženy, iDNES, Blesk pro ženy

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články