Nikol Leitgeb vysvětlila důvod odchodu z e-shopu tria 3v1. Už jí přestal dávat smysl

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Nikol Leitgeb
Zdroj: Profimedia

Trio 3v1 po mnoho let bavilo své fanoušky svérázným humorem, který je dostal až do vysílání na Evropě 2. Nikol Leitgeb, Veronika Arichteva a Martina Pártlová natáčely vtipná videa, kterými plnily sociální sítě, a také jezdily po různých besedách. Minulý rok ale začaly postupně všechno ukončovat a Nikol odešla i ze společného e-shopu. Postupně holky nějaké konflikty přiznaly, ale Nikol teď vysvětlila, že jí e-shop přestal dávat smysl.

Minulý rok šokovalo fanoušky tria 3v1 rozhodnutí holek, že definitivně skončí na rádiu Evropa 2, kde měly svůj pořad.

Neshody kvůli výchově a hádky byly

„Asi jste si všimli, že už nejsme v éteru. Ač nám Evropa 2 pořád drží flek, čehož si kurde strašně vážíme, zatím nemáme v plánu se vracet. Po těch sedmi krásnejch letech jsme si uvědomily, že už jsme vám řekly všechno, co jsme chtěly a že je dobrý umět včas skončit,“ znělo oficiální vyjádření na instagramu.

Okamžitě se začalo spekulovat o hádkách mezi holkami, které všechny tři popíraly. Nakonec přiznaly, že nějaké hádky byly, ale nejednalo se o nic velkého.

„Že by v tom byla zlá krev, to si úplně nemyslím. Ale jsme tři ženský, samozřejmě že jsme se občas za těch dvanáct let pohádaly, to je jasný. Normálně spolu fungujeme dál a bavíme se,“ řekla ke konci tria v rozhovoru pro iDNES Veronika.

Největším problémem dle mnohých měl být odlišný pohled na výchovu dětí. Zejména Nikol a Veronika se měly kvůli tomu hodně hádat. Je na tom něco pravdy?

„Nebudu říkat, že jsme se kvůli výchově nikdy nechytly. S Nikčou k tomu obě přistupujeme asi malinko jinak, i když nám ve finále podle mě jde o tu samou věc, a to vychovat z našich dětí šťastné lidi. Tak je logické, že když jsme se na to téma dostaly, že jsme se někdy… neříkám pohádaly, ale vyměnily si názory,“ připustila v rozhovoru pro iDNES Veronika s tím, že se tomuto tématu prostě vyhýbaly.

E-shop jí nedával smysl

Kromě příspěvku, ve kterém trio oznamovalo konec na Evropě 2 a přání k novému roku, se na instagramu objevil ještě jeden a zatím poslední příspěvek: Nikol končí v e-shopu.

„Přátelé, kamarádi, přijde nám fér vám říct, že od tohodle roku už stojí za éšopem 3v1 jen Veru s Marťou. Domluvily jsme se tak už v létě po tom, co jsme skončily v rádiu,“ napsaly Veronika s Martinou na instagramu.

Samozřejmě tím rozjely spekulace o hádkách mezi holkami ještě více. V nejnovějším rozhovoru se ke konci vyjádřila právě Nikol.

„My jsme měly merch postavený na našich videích a hláškách a ty najednou nebyly. Merch mi tak dál nedával smysl. Holkám jo, což je naprosto v pořádku. Tak jsem šla pryč a holky jedou dál,“ uvedla pro iGlanc své důvody.

Nikol pak v rozhovoru také opětovně uvedla, že jejím hlavním cílem je teď její nadace Radovan, které chce věnovat svůj čas.

„Samozřejmě mi občas přijdou nějaký komentáře jakože: Dřív s tebou byla větší prdel. A podobně. Přitom to není pravda, jsem pořád stejně nudná,“ uvedla Nikol se smíchem.

Všechny kamarádky se pak v rozhovorech shodují, že jejich přátelství bylo ovlivněno pracovními věcmi. Jakožto maminky měly méně času se vídat jen tak, a když se sešly, musely řešit jen práci. Nyní prý bude více času na pomlouvání.

Zdroje: Instagram, iDNES, iGLANC

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články